Aktuální článek
Odkazujeme: Veronica

Odkazujeme: Veronica

  • Kdo se o ochranu životního prostředí zajímá hlouběji, určitě by neměl opomenout informacemi solidně naplněné stránky ekologického institutu Veronica. Lokální brněnské sdružení pracuje ve prospěch ekologie již několik desetiletí a má také jedno sympatické prvenství.

Od roku 1986 vydává svůj vlastní časopis a přispívá tak k obecnému povědomí o ochraně přírody.

„Ekologický institut Veronica je profesionální pracoviště Základní organizace Českého svazu ochránců přírody. Svou expertní a vzdělávací činností poskytuje interpretaci odborných environmentálních témat. Působí v Brně a v Hostětíně a zabývá se jak městským, tak venkovským prostředím.

Odborná a vzdělávací činnost je určena pro nejširší veřejnost, odborníky, představitele a pracovníky veřejné správy, vzdělávací instituce…

Aktivity rozvíjí v širokém záběru od místního detailu po mezinárodní souvislosti. Veronica vydává od roku 1986 stejnojmenný environmentálně kulturní časopis, založila a rozvíjí ekologické poradenství v České republice a vybudovala Centrum Veronica Hostětín, kde ověřuje teoretické poznatky na modelových projektech udržitelného rozvoje.

Odborná a vzdělávací činnost je určena pro nejširší veřejnost, odborníky, představitele a pracovníky veřejné správy, vzdělávací instituce, jiné nevládní organizace, učitele a studenty středních i vysokých škol, malé a střední podniky,“ píše se na sympaticky strukturovaném webu, který vás zve na návštěvu na adrese:

www.veronica.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!