Aktuální článek
Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

Odkazujeme: Medical Cannabis Bike Tour Foundation

  • Zatímco některé společnosti pomáhají tak, že místnímu obyvatelstvu nabídnou spásnou možnost nefeudálního pohybu s motyčkou a krumpáčem na vlastní zahrádce, jiné na to jdou přesně naopak a raději se pořadně zapotí samy. A jelikož se tato bohulibá možnost letos přiblíží také domácím čtenářům, nemůžeme organizaci Medical Cannabis Bike Tour Foundation opomenout.

A o co vlastně jde? Jak už název sám napovídá, velká konopná cyklojízda má za účel sbírku finančních prostředků pro nezávislý výzkum konopí pro léčbu rakoviny a osvětu široké veřejnosti s tím spojenou.

Benefiční jízda Cannabis Bike Tour začne 3. října na jihu České republiky, povede přes Šumavu a podél Dunaje až do Vídně na zahájení 10. ročníku rakouského konopného veletrhu Cultiva.

To všechno prostřednictvím aktivity neméně ušlechtilé – aktivním sportovním kláním. V několika posledních letech se podařilo vybrat přes tři sta padesát tisíc euro, akce se účastní několik desítek špičkových jezdců z celého kontinentu a tour navštívila již několik zemí Evropské unie.

Letos není nic lehčího než opravit bicykl a vydat se na neuvěřitelnou třídenní jízdu dlouhou 420 km plnou zážitků také. Benefiční jízda Cannabis Bike Tour totiž začne 3. října na jihu České republiky a povede přes Šumavu a podél Dunaje až do honosné Vídně na zahájení 10. ročníku rakouského konopného veletrhu Cultiva.

Kdo by se chtěl připojit k našemu legalizačnímu kontingentu, ať nejdříve zavítá pro nejbližší informace na oficiální stránky akce a neváhá se nám později ozvat na redakčním e-mailu.

www.medicalcannabis-biketour.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!