Aktuální článek
Pozvánka na sobotní MINT Market

Pozvánka na sobotní MINT Market

  • Každý víkend proměňuje MINT Market halu 13 v Pražské tržnici v pestré rejdiště plné designu, módy, delikates a dobré kávy. V sobotu 17. 6. nebude chybět ani stánek konopného obchodu Legalmarket.cz! O úsměvy a dobrou náladu tu není nouze a vybírat můžete ze stovek originálních dárků.

MINT Market je první pravidelný lokální trh s módou a designem. Jeho tvůrci se inspirovali trhy v Bangkoku a v londýnském Camden Town, takže kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování.  

Základní myšlenkou akce je nabídnout alternativu k nakupování v obchodních centrech a zlepšit dostupnost českého designu. A Pražská tržnice v Holešovicích k podobným projektům přímo vybízí. Kromě toho, že sem Pražané chodí na jednu z nejlepších Pho Bo ve městě, rozvíjí se tu v posledních letech i svébytná kulturní scéna. V hale č. 13 najdete každý víkend přehlídku nových kolekcí mladých tvůrců českého designu. 

V sobotu 17. 6. 2017 nebude chybět ani stánek našeho konopného obchodu Legalmarket.cz. Budte si moci prolistovat rozsáhlou nabídku knih nejen s drogovou tematikou, ochutnat konopné potraviny od českých výrobců, vyzkoušek originální legalizační oblečení nebo vybírat z vaporizérů a kuřáckých potřeb. 

Vezměte partu kamarádů a přijďte se za námi podívat. Těšíme se na vás! 

Kdy: 17. 6. 2017 v hale č. 13 
Otevírací doba: 9:00 – 18:00 
Vstup: zdarma  
www.mintmarket.cz
FB/mintmarket.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!