Aktuální článek
Flashback 41: Harry Potter

Flashback 41: Harry Potter

  • O rozruch se v anglickém bulvárním tisku postaraly palcové titulky o zatčení Harryho Pottera kvůli držení malého, ovšem extrémně aromatického množství marihuany. Britští policisté tak učinili chvíli poté, co kolem nich proletěl na malém mopedu mládenec, za nímž zůstala výrazná a notoricky známá pachová stopa květů konopí.

Překvapení nastalo ve chvíli, kdy se teenager legitimoval jako jedna z nejslavnějších postav britské literatury, slavný čaroděj z knih J. K. Rowlingové. A jelikož si to hnal na obyčejné motorce a ne na kouzelném koštěti, muži zákona mu neuvěřili a raději provedli důkladnou osobní prohlídku.

Jeho právní zástupkyně Jane Maloneyová uvedla, že si Harry Potter prodejem drogy nevydělával.

U Pottera bylo později skutečně nalezeno několik sáčků s marihuanou a hotovost v hodnotě přibližně dvou tisíců korun. I přesto, že jeho právní zástupkyně Jane Maloneyová uvedla, že si Harry Potter prodejem drogy nevydělával, sám čarodějův jmenovec přiznal, že konopí vezl kromě osobní potřeby také svým spolužákům na univerzitě York College. A protože chlapci nyní hrozí kromě právního postihu také vyloučení ze školy, je klidně možné, že nešťastnou souhrou náhod skutečně skončí leda tak v Bradavicích.


Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!