Aktuální článek
Pozvánka na NaKaši Fest

Pozvánka na NaKaši Fest

  • NaKaši Fest je příjemný hudební festival s přátelskou atmosférou, který se pyšní zahraničními interprety i špičkami české alternativní hudební scény.

Letos se již po páté naplní louka v Petrově u Prahy a o víkendu 27. – 30. července se můžete stát součástí nezapomenutelného mejdanu. Nad soutokem Vltavy a Sázavy vás čeká na 50 kapel a DJs a to jen za 230 Kč v předprodeji, nebo 290 Kč na místě.

NaKaši Fest je především o hudbě a zábavě s přáteli, nemůžeme ale ignorovat dění ve společnosti.“

„Chceme, aby byl festival otevřen opravdu všem. Mnoho lidí to bere jako samozřejmost, je ale třeba udělat i nějaký vstřícný krok, kterým ukážeme, že nám na tom opravdu záleží. Proto jsme nabídli lístky zdarma čtyřem lidem, kteří museli utéct před válkou v Iráku, a také spolku Romea, který boří rasistické předsudky vůči romské komunitě. NaKaši Fest je především o hudbě a zábavě s přáteli, nemůžeme ale ignorovat dění ve společnosti,“ říká jeden z organizátorů Filip Hausknecht.

Mezi patnácti headlinery najdete například Prago Union, Fast Food Orchestra, Rocky Leon (USA/AT), Skywalker, MessenJah nebo Chasing Christy. Nebude chybět přes 30 studentských kapel a DJs a bohatý doprovodný program včetně Ultimate NaKaši Frisbee turnaje.

Festival začne tentokrát již ve čtvrtek, akustickým večerem, v rámci kterého vystoupí například Pokáč, Just for Being či Kopec Šišek.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!