Aktuální článek
Vaporizers Battle no. 25: Flowermate V7.0s X Iolite WISPR E

Vaporizers Battle no. 25: Flowermate V7.0s X Iolite WISPR E

  • Máme tu další napínavý souboj v lehké kapesní váze. Letošní prázdninovou výzvu přijal Flowermate V7.0s ze stejnojmenné stáje a irský vaporizeér WISPR E od výrobce Iolite. Oba jsou poháněni baterií, k dosažení slušných výkonů jim postačuje jen jedno tlačítko a cena se pohybuje již pod třemi tisíci. Že se rozhodně neztratí v batůžku na letních cestách, už víme, ale jak obstojí v hlasování o vítěze dnešního souboje, to rozhodujete pouze a jedině vy.

Tento bojovník v podobě malé kovové placatky má kromě podobných tvarů i možnost odšroubování víčka, pod kterým se nachází skleněný náustek.
Kotlík pro plnění je umístěn na protilehlé spodní straně. Uzavírá jej otočný kryt jištěný magnetem, ve kterém je také kulatý otvor pro nabíječku. Zlehka prohnuté tělo má lehce zdrsněný povrch s jemným proužkem uprostřed. Na něm je na vypouklé straně umístěné tlačítko ovládání.

Po klasickém zmáčknutí pětkrát začne LED blikat, nahřátí na správnou teplotu je indikováno svícením. Vybírat ze tří nastavení teplot lze přidržením tlačítka přibližně na 3 vteřiny.

TIP: Pro rychlé a diskrétní nabíjení použijte kovový kontejner, který je podobně jako nádobka na oleje v základním příslušenství.

Hranatý, ale přitom lehký je tento první elektrický vaporizér od výrobce Iolite. Díky uměleckému designu se podobá svému plynovému sourozenci WISPR. Na rozdíl od všech předchůdců má ale kotlík umístěný uprostřed horní části, nikoli na kraji. Z kotlíku vede delší silikonový náustek, který je velmi ohebný.

Na černém boku snadno najdeme kulaté podsvícené tlačítko zapnutí. Zeleně svítí při zapnutí a nahřívání, oranžově při nabíjení. Kousek pod ním vidíme zdířku USB nabíjení.

Tlačítko jednou déle podržíte a vše ostatní už za vás udělá vaporizér, který se také sám po deseti minutách vypne.

 

TIP: Pohlídejte si, aby kotlík nebyl zasunutý v přístroji až nadoraz, v takovém případě nedojde k nasátí vzduchu a vaporizér nefunguje.

 SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e-shopu www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment (akce platí do 28. 9. 2017).

  Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

 Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!