Aktuální článek
Flashback 42: Tráva v krámě

Flashback 42: Tráva v krámě

  • Zatímco v České republice místo léčivých kytiček vesele prosperují spíše výrobci gumových pendreků a požádat si v hospodě o popelníček nově hraničí s cejchem policejního provokatéra, švýcarské firmy se rozhodly odpůrcům kouření zamávat hedvábným šátečkem a na trh uvést jednoznačný hit sezóny: prodávat se budou průmyslově balené cigarety se směsí tabáku a aktivní marihuany.

Ačkoli každý běžný občan v místním regionu by si nejraději zaklepal na čelo a žhavou novinku prohlásil za povedený apríl, skutečností zůstává, že společnost Koch & Gsell myslí uvedení svého produktu na trh smrtelně vážně. Legální a údajně i zdraví prospěšné kuřivo dovede mírnit bolesti či úzkosti díky vysokému obsahu CBD a dovolenému obsahu psychoaktivních látek.

Švýcarský maloobchodní řetězec na sebe již v minulosti upozornil prodejem konopných čajů či alkoholu.

„Přírodní směs tabáku a konopí vyvíjí směsici příjemně sladké a kořeněné vůně, jehož součástí je i nezaměnitelné aroma marihuany,“ uvádí výrobce a prozrazuje hned i zaváděcí cenu. Netradiční výrobek bude kuřákům k dispozici v trafikách po celé zemi a od léta také ve vybraných supermarketech Coop za akceptovatelných čtyři sta korun.
Švýcarský maloobchodní řetězec na sebe již v minulosti upozornil prodejem konopných čajů či alkoholu, a pokud by se tedy některému ze čtenářů zachtělo si zajít pro palivo jako do sámošky, má nyní v rámci poznávacího zájezdu originální příležitost.


Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!