Aktuální článek
Flashback 42: Hispterská rozkoš

Flashback 42: Hispterská rozkoš

  • Nápad mixovat marihuanu s návykovými látkami je starý jako moderní lidstvo samo a ani začátkem tohoto století nebudou milovníci pochutin všeho druhu ochuzeni. Kromě důvěrně známých konopných koktejlíčků se širokým spektrem návykových tabáků se na světový trh dostává další a tentokrát ještě masovější marihuanové kombo: scénu brzy ovládne staromódní čaj, kakao a káva.

Kdo si myslí, že uvedené položky jsou nuda a patří mezi přirozený arzenál každé vychované ženy v domácnosti, měl by mít oči na šťopkách. V některých amerických státech, kde je konopí alespoň do jisté míry legální, se na pulty obchodů vedral marketingový dravec v podobě potravinových kapslí s konopím.

„Kapsle s názvem Brewbudz obsahují až padesát miligramů psychoaktivní látky THC a společně s kvalitní kávou poskytnou uživatelům lepší pocitovou perspektivu a životní energii.

Respektovaný list Washington Post nedávno publikoval zprávu o nástupu převratné novinky, ze které si všichni poctiví kavárníci sedli na zadek. „Kapsle s názvem Brewbudz obsahují až padesát miligramů psychoaktivní látky THC a společně s kvalitní kávou poskytnou uživatelům lepší pocitovou perspektivu a životní energii. Verze bez kofeinu je pak mnohem lepší k relaxaci a spánku, podobně jako čokoláda nebo prvotřídní asijský čaj,“ píše deník. Přestože jeden kus pro horký nápoj vyjde v přepočtu na sedm dolarů, již nyní je jasné, že výrobce vypustil jednoduché, nicméně velmi výnosné terno.

Kapsle jsou vyrobené ze stoprocentně kompostovatelného materiálu, dají se objednat přes internet a díky tomu lze i získat vstupenku do nejbližšího kolektivu místních hipsterů. Pokud tedy neholdujete cigaretám, nemůžete chlastat, a přesto se vám ještě nechce domů, nezoufejte a s klidným svědomím si příště šlehněte jedno dobrý kafe.


Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!