Aktuální článek
Vaporizers battle No. 26: PAX 3 x DaVinci IQ

Vaporizers battle No. 26: PAX 3 x DaVinci IQ

  • Tentokrát se do souboje přihlásila dvojice vaporizérů z technologické špičky. PAX a IQ patří mezi nejmenší přístroje na světě, které dokáží kvalitně odpařit veškeré účinné látky ve velmi krátkém čase. V kapse s námi o prázdninách procestovaly kus naší krásné země a osvědčily se i v extrémních podmínkách letních bouří. A jelikož technologie nekompromisně kráčejí kupředu, do naší tabulky parametrů jsme zařadili dva nové řádky, a to jednak vybavení aplikacemi a spojení s mobilem přes Bluetooth, a jednak rozlišení konvekčního a kondukčního způsobu nahřívání. Parametry plnění a čištění nyní místo slovního hodnocení hodnotíme známkou.

PAX 3 (USA)

Americká společnost PLOOM si od začátku zakládá na dokonalém designu a uživatelském komfortu. Obojí potvrzuje i třetí generace vaporizéru PAX. Tvarem a rozměry připomíná klasický zapalovač. Uvnitř hliníkové slitiny se na malém prostoru skrývá nejen silná baterie, ale i zdokonalený řídící čip. Na horní hraně je malá štěrbina, kterou inhalujete výpar. Zároveň je pod silikonovou krytkou umístěno jediné tlačítko pro ovládání, které lze zmáčknout přímo přes krytku. Na spodní straně najdeme variabilní magnetický uzávěr nahřívací komory, který lze nahradit adaptérem na koncentráty. Na přední straně jsou umístěny již typické čtyři indikační diody ve tvaru písmene X. Další zpětná vazba je zajištěna systémem lehkých vibrací.

TIP: Pro odpařování extraktů stačí drobná kapka, dávkování zvyšujte až po odzkoušení.

 

DaVinci IQ (USA) 

Také v případě DaVinci IQ se jedná o třetí generaci přístroje od zavedeného amerického výrobce s názvem Organicix LLC. DaVinci IQ vyniká důrazem na kvalitu použitých materiálů a inovacemi v detailech přístroje. Výpar prochází celou délkou vaporizéru, na jehož přední části je umístěno 51 minidiod, které kromě stavu baterie zobrazují i přesnou teplotu nebo některý ze čtyř volitelných programů. Na boku jsou tři tlačítka ovládání. V horní i dolní části přístroje je na robustních pantech umístěno odklápění, které je navíc pojištěno magnetem. Na horní straně pod náustkem najdeme dvířka a kvalitní zámek baterie, drobný nástroj a vysunovací aroma komoru, která chladí výpar. Na dolní straně je pod úrovní leštěné násypné plochy umístěna nahřívací komora, která je utěsněná zirkonovou šroubovací kuličkou.

  

TIP: Do aroma komory pod náustkem můžete přidávat další bylinky, abyste získali více účinných látek. Výtažkem nasycené bylinky pak nadrtíte a nasypete do nahřívací komory.

 SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 
Akce platí do 30. 11. 2017. 

Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

 Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!