Aktuální článek
Konference Altered představí novinky v psychedelickém výzkumu

Konference Altered představí novinky v psychedelickém výzkumu

  • Altered Conference je mezinárodní setkání vědomých průzkumníků ze všech sfér společnosti, na němž se pod vedením předních odborníků a badatelů budou konat debaty, workshopy a rituály na téma psychedelik, vědomé praxe a souvisejících společenských otázek.

Letos na konferenci vystoupí více než 30 přednášejících a budou se konat workshopy s širokým spektrem témat včetně léčby ayahuaskou, virtuální reality, rituálů v dnešní době a posledního výzkumu v oblasti mikrodávkování.
 
Mezi přednášejícími najdete osobnosti jako:

● Dr. James Fadiman, průkopník v oblasti výzkumu mikrodávkování, vědec a autor
● Dr. David Luke, univerzitní profesor, autor a výzkumník změněných stavů vědomí a transpersonální zkušenosti
● Zach Leary, moderátor podcastů MAPS a „It’s All Happening with Zach Leary“

Konference Altered přivádí dohromady lidi z psychedelických subkultur, kteří by se běžně do kontaktu nedostali, a to včetně akademiků, neurovědců, umělců, psychonautů, terapeutů, příslušníků LGBTQ komunity, politických aktivistů, podnikatelů, programátorů, futuristů a rozličných pokrokových myslitelů. Organizátoři chtějí nalézt odpovědi na otázky vyvstávající v současnosti v oblasti psychedelik a změněných stavů vědomí a rozvinout dialog na téma minimalizace rizik, respektování domorodých kultur, z nichž čerpáme moudrosti, a vědomé, terapeutické a integrativní užívání psychedelik.

Letošní téma zní „Změněné stavy vědomí: krize a příležitost“ – a je založené na přesvědčeni, že v krizi tkví jedinečná příležitost k sebereflexi, vývoji a zlepšení. Cílem konference je prozkoumat, jak se tyto stavy dají využít coby nástroj k prozkoumání krize a našeho vztahu k ní na úrovni jednotlivce i komunity.

………………………………………

Kdy: 3.–4. 11. 2017 
Kde: Berlín, Německo
Vstupenky k dostání zde. 
www.ateredconference.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!