Aktuální článek
Vaporizers Battle no. 27: Linx Gaia vs. Nokiva / Smono Vape S10

Vaporizers Battle no. 27: Linx Gaia vs. Nokiva / Smono Vape S10

  • Potřebujete osobní vaporizér, který se vejde do kapsy? Chcete, aby měl nastavitelnou teplotou a přiměřenou výdrž? A jako třešinku na dortu funkční skleněný náustek? V takovém případě se směle ponořte do dnešního souboje. Tentokrát si totiž můžete vybrat hned ze dvou takových přístrojů. Linx Gaia i Smono Vape S10 zároveň patří mezi vaporizéry se zajímavou cenou. Peníze investované do vaporizéru se velmi rychle vrátí, nejen na ušetřených kuřáckých potřebách, ale zejména na zdravotním stavu.

Linx Gaia

Vaporizér Linx Gaia je prvním kouskem na suché bylinky od firmy LinxVapor. Gaia má pevné celokovové tělo se šroubovacím skleněným náustkem, na kterém je nasazena kovová krytka s magnetem. Na boční straně najdeme přehledný a dostatečně velký OLED displej a tři tlačítka pro ovládání. Na straně druhé je vstup pro USB, ke kterému je v balení přiložen stylový Linx kabel, který má koncovku jak micro USB, tak nejnovější Apple Lightning. Na spodní straně je umístěn zasunovací kovový nástroj na pěchování a čištění. Uvnitř přístroje se skrývá integrovaná baterie a keramická komora s křemíkovým atomizérem. Ten zajišťuje velmi rychlé a také rovnoměrné nahřívání.

 

TIP: Po zapnutí přístroje a nastavení požadované teploty je potřeba ještě na 1 vteřinu znovu zmáčknout tlačítko zapnutí, které teprve spustí samotné nahřívání.

Nokiva / Smono Vape S10

Vaporizér Nokiva se v ČR prodává pod názvem Smono Vape S10. Přístroj je lehký a dobře padne i do menší dlaně. Černé provedení z lesklého plastu je na bocích zvýrazněné tenkým proužkem s kovovým vzhledem. Na přední straně je umístěn OLED displej a tři podsvícená tlačítka pro ovládání. Na každém boku nacházíme tři průduchy s povedeným designem. Ty skutečně zajišťují dobré chlazení výparu. V balení najdeme deseticentimetrový nabíjecí USB kabel a dva náustky. Jeden je krátký a nenápadný. Druhý je delší se skleněnou trubičkou, která výrazně zpříjemňuje inhalaci. Oba náustky jdou dobře rozložit a v případě potřeby lze snadno vyměnit i sítka.

 

TIP: Před první inhalací rozhodně nechejte vaporizér v několika cyklech zahřát na nejvyšší teplotu například s tymiánem, aby z výparu zmizela plastová pachuť. 

 SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 
Akce platí do 25. 12. 2018. 

Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

Výsledky předchozích kol Vaporizers Battle

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!