Aktuální článek
10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

10 věcí, které stojí zato vyzkoušet pod vlivem

  • Pravidelní uživatelé konopí mají tendenci upadat do jisté stereotypní rutiny. Kouří, sledují televizi, pouští si pořád tu stejnou hudbu, hrajou stejné videohry a tak dále. Ne že by s těmito aktivitami bylo něco v nepořádku, ale bez občasného závanu kreativity začnou přicházet o spoustu skvělých zážitků. Co takhle si trochu zaexperimentovat a vyzkoušet pod vlivem věci, které jste ještě po dobrém pokouření nezkusili?

Níže naleznete deset pro někoho možná všedních, pro jiné unikátních aktivit, které ve většině případů vybočují z řad činností typického archetypu líného huliče.

Činnost č. 1: Procházka

Je nutné podotknout, že pod vlivem konopí se procházka může objevit na obou koncích spektra. Buď bude neuvěřitelně povznášející, nebo nekonečně trýznivá. V tomto případě však mluvíme o procházce, která vás zaručeně probudí a zvedne vám náladu, jež vás neopustí po zbytek dne.

Ve srovnání například s Viagrou, která člověku jen na několik hodin udělá peklo s krevním tlakem, dokáže konopí příjemně nabudit a zintenzivnit sexuální prožitek. 

Když nebudete chodit na přelidněná místa, vyhnete se tak případné paranoii. Místo toho vyrazte do přírody – parku, zahrady či lesa, kde nebude nic jiného než vy, rostliny a zvířata.

Činnost č. 2: Návštěva zoo nebo zábavního parku

Základním předpokladem pro příjemně strávený čas v takovém prostředí je návštěva na uprostřed pracovního týdne, kdy nebudete okolí tolik otravovat svými šaškárnami a nebudete muset stát v dlouhých řadách. I když si asi myslíte, že jste drsňák a bez problémů snášíte roztočené kolotoče nebo pohled na predátory z džungle, může se stát, že díky konopím zesílenému vnímání okolního světa budete křičet jako malá holka.

Činnost č. 3: Umění

Ačkoli pro mnohé představuje umění pravý opak zábavy, není špatné mít na paměti, že konopí probouzí kreativitu a inspiraci i v těch z nás, kdo by to ani náhodou nečekali. Zkuste se na chvíli proměnit v umělce třeba typu Andy Warhola – tedy máte-li vlastní byt a možnost ho celý zaneřádit. Vyzkoušejte si interiérový design, oživte nábytek nějakým zajímavým nátěrem nebo namalujte obraz jako Jackson Pollock. Stačí naslouchat vašemu – konopím probuzenému – uměleckému já.

Činnost č. 4: Tvůrčí psaní

I když si dost možná myslíte, že pro psaní nemáte žádný talent, může se stát, že to, co vyplodíte po dýmce mírů, vás samotné překvapí. A ani nebudete muset zbytečně moc přemýšlet. Jeden z konceptů tvůrčího psaní pod vlivem konopí spočívá v tom, že svým prstům necháte volnou ruku a necháte se unášet na vlně změněného vědomí.

Co si třeba ukuchtit „zaručenou“ Babicovu dobrotu podle online receptu a „slavného“ kuchaře u toho paradovat?

Někdy z vás vypadnou nesourodé nesmysly, jindy ale třeba hluboké texty plné inspirace. Tak či onak se dá říct, že další ráno si budete moct přečíst něco opravdu zábavného.

Činnost č. 5: Skládání hudby

Popadněte váš oblíbený hudební nástroj a zkuste něco složit. Nejde o to, jaký si vyberete, ale jak moc se budete snažit. Pokud neumíte na nic hrát, nezoufejte – můžete zkusit začít zpívat. Třeba v sobě objevíte tenora.

Činnost č. 6: Focení

Pokud se nebojíte na chvíli vyrazit ven, můžete otestovat své fotografické dovednosti ve městě nebo v přírodě. Nemusíte mít žádný konkrétní plán, jednoduše stačí vzít foťák, vyrazit ven a fotit to, co vám v danou chvíli přijde zajímavé nebo zábavné. Až se vrátíte domů, můžete si ještě vyhrát s úpravou pořízených fotografií. Když se vám bude dařit, zjistíte, že zachycování zajímavých momentů a jejich následná úprava může pohladit na duši i pobavit.

Činnost č. 7: Staňte se kutilem

Co složit něco, čím potěšíte svou drahou polovičku a co využijete přímo v domácnosti? Od krabic přes stoly až po klasické poličky na vaše oblíbené koření. Určitě budete mít spoustu nápadů, ale pozor – hlavně myslete na bezpečnost práce a na to, že vaše reakce nemusí být zrovna nejrychlejší. Není nic horšího, než když překvapení v podobě budky pro ptáčky skončí kvůli krátkému zasnění se uříznutým prstem.

Činnost č. 8: Vaření

Je pravda, že když je člověk pod vlivem konopí, k jídlu a jeho přípravě ho není nutné zrovna dvakrát přemlouvat. Proč si ale namísto nezdravých rychlovek, kterými se řada z nás má nutkání nacpat po pár jointech, neudělat něco vlastního a ještě se u toho pobavit? 

Zkuste se na chvíli proměnit v umělce třeba typu Andy Warhola.

Co si třeba ukuchtit „zaručenou“ Babicovu dobrotu podle online receptu a „slavného“ kuchaře u toho paradovat? Nebo vyrobit nějakou šílenost s účastníky seriálu Prostřeno. Ať už budete vařit cokoli a s kýmkoli, určitě půjde o veledílo, na kterém si pak (snad) skvěle pochutnáte.

Činnost č. 9: Sex

Nesmíme zapomínat na snad nejzábavnější lidskou činnost, kterou někdy pravidelní kuřáci flákají. A to i přesto, že konopí postupně znovu získává pověst mocného afrodiziaka (jak už o něm hovořili staří Indové). Ve srovnání například s viagrou, která člověku jen na několik hodin udělá peklo s krevním tlakem, dokáže konopí příjemně nabudit a zintenzivnit sexuální prožitek. Od zvýšeného libida až po silnější a delší orgasmy a smysluplné uvolnění, díky kterému se mnohem lépe experimentuje. Páry po celém světě zjišťují, že konopí dokáže osvěžit jejich sexuální život a dát mu novou jiskru.

Zdroj: www.liwts.org

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!