Aktuální článek
High Tech 45

High Tech 45

Redakce
  • Přinášíme vám tipy na nejnovější technologické vychytávky z konopného světa, které nás v redakci v posledních týdnech zaujaly.

LEVO Oil Infuser 

Revoluční infuzer Levo je první zařízení, které bylo navrženo výhradně pro domácí výrobu ochucených olejů či másla. Levo nabízí více kontroly nad celým procesem a usnadní vám práci: volitelná teplota a doba výluhu zajistí kvalitní přenos chutě, vůně, barvy a účinných látek vybraných bylin do připraveného média. Některé nejranější civilizace využívaly infuzi pro výrobu léčebných olejů a k přípravě pokrmů. Dnes je tato metoda tajemstvím při přípravě omáček v těch nejluxusnějších restauracích. Infuzer je konstruován tak, aby se při výluhu zabránilo přístupu vzduchu k bylinkám. Ochucený olej tak získá delší životnost a zároveň si zachová své bohaté nutriční, terapeutické a léčebné vlastnosti. Infuzer je k dostání v několika barevných provedeních a veškeré příslušenství lze snadno umýt v myčce na nádobí. Na stránkách výrobce je navíc přehledná kalkulačka pro výpočet vhodného času a teploty na dosažení ideálního výluhu v různých kombinacích konkrétních olejů a bylinek.

www.levooil.com 

RYOT® Multi Utility Tool

Americká společnost Ryot se sídlem na Floridě založená roku 2000 navrhuje a vyrábí moderní lifestylové doplňky, které při chvílích pohody ocení nejeden uživatel. Multi Utility Tool je obdoba švýcarského nože, ale namísto ostrých břitů se v tomto multifunkčním kapesním nářadí ukrývá několik nepostradatelných kuřáckých nástrojů z prvotřídní oceli, mezi které patří malá naběračka, vidlička, zahnutá lžička, drtička, otvírák na láhve, plochý šroubovák, háček, pohrabáč a pěchovadlo. Není důležité, co berete – tohle nářadíčko má vše, co budete dříve či později potřebovat. Jakmile Multi Utility Tool jednou vyzkoušíte, stanou se z vás nejlepší přátelé, které už nic nerozdělí.

www.ryot.com

Blossom Blaster PRO

Vysoce účinný urychlovač kvetení, který se používá v prvních třech týdnech květové fáze. Tato nejdostupnější forma fosforu pro rostliny v kombinaci s chelátovými živinami napomáhá rozvoji pupenů, umožňuje dosáhnout bujného výkvětu a poskytuje živiny rostoucím květům. Pomáhá maximálně urychlit buněčný metabolismus podporující růst. Jedinečný uhlohydrátový chelát podporuje rychlejší pronikání klíčových minerálů do rostliny a maximalizuje buněčnou aktivitu a růst rostliny. Ještě lepších výsledků lze dosáhnout v kombinaci s přípravkem Bud Fuel™ Pro. Díky synergii anorganických a organických kyselin jsou oba tyto produkty uzpůsobeny pro rychlé a brzké kvetení a navzájem se perfektně doplňují ku prospěchu rostlin. 

grotek.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!