Aktuální článek
Vaporizers Battle no. 31

Vaporizers Battle no. 31

  • Pokud vám přijde nabídka vaporizérů malá a vaporizéry jsou podle vás jeden jako druhý, v dnešním souboji zažijete extra porci originality a vynalézavosti. Prémii největšího podivína si rozhodně zaslouží čtyřkomorový (!) Haze Square PRO, který přichází na trh z americké stáje Haze Technologies. Soupeře v ringu mu bude dělat energií nabitý Boundless Tera, který kromě dvou baterií nabízí v základní výbavě dvě varianty náustků a univerzální adaptér na bongy. Oba borci umožňují použití bylin i extraktů a zároveň patří do nejtěžší váhy v kategorii kapesních vaporizérů.

Haze Square PRO

Square PRO má robustní kovové tělo se zaoblenými rohy. Přední čtvercové straně dominuje podsvícené kulaté tlačítko, kterým se přístroj zapíná. Na boku najdeme tlačítka sloužící k regulaci teploty a otvor pro náustek, který má své úložné místo na spodní hraně vaporizéru. Zadní čtvercový díl se po odjištění otočným knoflíkem zcela od základny oddělí. Po jeho rozpůlení získáme přístup ke čtyřem komorám určeným pro všechny typy náplní. V základně je pak umístěné jedno topné tělísko, na kterém se jednotlivé komory střídají pootočením dílu, podobně jako zásobník u revolveru. Vaporizér je vybaven univerzálním vstupem pro nabíjení s USB-C konektorem.

TIP: Vaporizér nahřívá komoru velmi rychle, ale pouze tehdy, když tlačítko držíme stisknuté. 

Boundless Tera

Vaporizér Tera má anatomicky tvarované tělo potažené protiskluzovým silikonem. Boundless Technology garantuje použití nezávadných materiálů určených pro styk s potravinami či používaných ve zdravotnictví. Na horní straně najdeme kromě OLED displeje velkou komoru na bylinky, uzavřenou náustkem se silným magnetem. Tři ovládací tlačítka jsou rozmístěná efektivně přesně pod prsty, podobně jako u joysticku. Na boční straně pod displejem najdete pod magnetickou krytkou dvě baterie. Na spodní straně se nachází průduchy nezbytné pro správnou cirkulaci vzduchu.

 

TIP: Tera nabízí možnost vaporizace extraktů na speciální podložce a zároveň má zvláštní program na jejich odpařování, při kterém se teplota automaticky nastaví na 260 °C.

 SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 
Akce platí do 30. 11. 2017. 

Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

 Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!