Aktuální článek
V konopí na funus

V konopí na funus

  • Máte rádi výrobky z konopí? Jste jeho fanatický fanoušek? Máte konopný dům, konopný olej, konopný lubrikační gel, konopné ponožky i spoďáry a pořád vám to nestačí?

Nyní můžete být obklopen vaším oblíbeným  konopím i ve vlastním hrobě! Do konopného nebe vás doprovodí konopná rakev za pouhých 600 dolarů.

Duchovním otcem konopné rakve je Michael Balderstone. Její první prototyp byl vytvořen a navržen v Rakousku za pomoci týmu dobrovolníků. Velkou předností konopné rakve je její cena. Přesto, že je vyrobena z nejlepších německých konopných desek, vyjde rozhodně levněji než dřevo a její výrobce věří, že svou cenou na trhu převálcuje i papírové rakve.

Konopná rakev  je tvořena 19 milimetrů silnými deskami a je vybavena též konopnými lany a úchyty. Výrobce dokonce nabízí možnost  uměleckého vyzdobení, což, ačkoliv jde o náklady navíc, mnoho zájemců jistě nenechá chladnými. Vlastní pohřeb přece jen záležitost, která se většinou děje jen jedenkrát a nevyplatí se tudíž příliš škudlit.

Rakev může být postavena na zakázku, což ocení zejména klienti netradičních rozměrů. Největší předností je však její univerzálnost. Rakev totiž můžete dlouho před smrtí používat třeba jako skříň, nebo postel. Konopná rakev tak názorně demonstruje, jak široké využití konopí poskytuje. Přestože má rakev potenciál stát se hitem mezi konopnými fanoušky, stále panují neshody o tom, zda v ní člověk může být po smrti legálně zpopelněn.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!