Aktuální článek
ROCK FOR CHURCHiLL 2018 se blíží!

ROCK FOR CHURCHiLL 2018 se blíží!

  • Letos se můžete na Rock for Churchill těšit třeba na elektronickou dvojku Lamb, našlapaný rock britských The Subways, hamburské taneční duo Digitalism, energický pop dánských The Asteroids Galaxy Tour v čele s okouzlující Mette, reggae hvězdu Luciana, skvělé skáčkové kombo Polemic feat. Dr. Ring Ding a spoustu dalších kapel. DJ stage bude kralovat šestice zahraničních DJs Alix Perez, Hybrid Minds, Benny Page, Gridlok, Deadbeat UK a Meat Katie, doplněná o špičku českých DJs. Již 19. ročník proběhne 24. a 25. srpna v přírodním areálu Myslivna ve Vroutku.

Pokud máte rádi pohodovou festivalovou atmosféru bez tlačenic a rádi si dopřejete porci skvělé muziky, které se mainstreamová rádia vyhýbají, je Rock for Churchill akce právě pro vás. Festival se koná od počátku stále na stejném místě – v malebném přírodním areálu Myslivna na okraji severočeského městečka Vroutek, které leží na půli cesty mezi Prahou a Karlovými Vary. Žádné letiště, žádné tovární haly, ale stromy, louky a místní potok… I když si rock stále ještě trůní na čestném místě v názvu festivalu, nenechte se zmást. Na třech pódiích si podávají ruce rock, taneční muzika, pop, reggae, ska, hip hop a další hudební styly. Mrkněte, jak jsme si to užili loni! 

Videa jednotlivých interpetů najdete na webu RFCH. Pro aktuality sledujte také událost na Facebooku a Instagram. 

…………………………………………………………………………………………………………………….

Rock For Churchill 2018
Kdy: 
24.–26. 8. 2018
Kde: 
Vroutek 
Sledujte událost na Facebooku! 

Dvoudenní vstupenky za 1100 Kč jsou v předprodeji online na www.rfch.cz, GoOut.cz, na pokladně Lucerna Music Baru a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě pak za 1200 Kč. Jednodenní vstupenky za 800 Kč jsou v předprodeji online na www.rfch.cz GoOut.cz a na pokladně Lucerna Music Baru. 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!