Aktuální článek
Vaporizers battle No. 32: Top Bond Novae x Xvape Fog

Vaporizers battle No. 32: Top Bond Novae x Xvape Fog

  • Tak jsme se dočkali! Výrobci konečně pochopili, co je pro běžného uživatele doopravdy důležité. Proto v dnešním souboji můžeme přivítat hned dva nenápadné kousky, ale s velkou přidanou hodnotou. Oba dva přístroje jsou totiž napájené snadno vyměnitelnou baterií typu 18650. Tu můžete nabíjet i v externí nabíječce, což vám umožní používat svůj milovaný přístroj v podstatě nonstop a bez omezení. Těla jsou vyrobena z kovových slitin a na náustky se kromě tvrzeného skla stále častěji používá chladivý zirkon.

Top Bond Novae

Top Bond nám představuje vrchol svého vývoje, který nazval Novae. Jeho tělo se top_bond_novae_vaporizerk horní části lehce rozšiřuje a po bocích má žebrované chlazení. Na přední straně najdeme jediné čtvercové tlačítko pro ovládání. Nad ním je umístěno pět drobných diod, které indikují úrovně teploty nahřátí i stav baterie. Skleněný, tmavě zbarvený náustek je zasazen v silikonovém lůžku a celá horní strana je na těle vaporizéru přidržována dvěma silnými magnety. Na spodní straně najdeme průduchy typické pro konvekční typ nahřívání. Vedle něj jsou pak dvířka baterie, opatřená kvalitní pojistkou.


TIP: Novae má rád, když je v komoře bylinek raději méně než více, a to jemně podrcených a nenapěchovaných.

Xvape Fog

Produkční stáj Topgreen Technology má dobře nakročeno již od prvního z miniaturních vaporizérů s názvem Starry. Mladší Fog je na něj ovšem podobný jen zdánlivě. Ve skoro shodném těle nabízí sice jen pět přednastavených teplot, ale již nabízí přes 80 % konvekčního, tedy efektivnějšího typu nahřívání. Tvar většího zapalovače zde podtrhuje odklápěcí modul náustku, pod kterým se nachází hliníková komora. Zvenčí jsou na bocích lehce patrné průduchy pro cirkulaci vzduchu. Na přední straně se nachází pět minidiod pro indikaci úrovně nahřívání a stavu baterie. Tlačítko pro ovládání i vstup USB pro nabíjení jsou umístěny z boku přístroje. Na spodní straně pak najdeme pouze robustní a dobře zajištěná dvířka baterie.

TIP: Chcete-li optimalizovat chuťový zážitek, vaporizujte bylinky přibližně dvě minuty na nejnižší úrovni a pro maximální efekt pokračujte další dvě minuty na úrovni 5. 

SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 


Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!