Aktuální článek
Vychází první číslo nového magazínu o léčbě konopím!

Vychází první číslo nového magazínu o léčbě konopím!

  • Jedenáctého října se na stáncích objeví první vydání zbrusu nového magazínu Konopí – prvního českého periodika zaměřeného takřka výhradně na konopnou léčbu.

Magazín vychází každé dva měsíce a cílí především na ty z nás, kdo konopí využívají ke zmírnění svých zdravotních obtíží. Čtenáři v něm naleznou nejen články o léčbě konkrétních nemocí na základě poznatků z praxe a výzkumu, ale i příběhy pacientů a rozhovory s lékaři, vědci a dalšími osobnostmi. Magazín bude informovat o novinkách ze světa i domova (výzkumy, studie, změny zákonů) a publikovat infografiky, tabulky nebo mapy lékařů předepisujících konopí a lékáren, které ho vydávají. Nebudou chybět ani soutěže o kvalitní vaporizéry či návody na léčivé přípravky, recepty na konopné dobroty, osmisměrky a další zajímavosti.

Redakce tvořená lékaři i pacienty

Redakci tvoří tým publicistů s dlouholetými zkušenostmi v oboru a čeští i zahraniční lékaři a farmaceuti specializující se na konopnou léčbu.

Konopí na letošním Cannafestu

Magazín Konopí coby jeden z hlavních mediálních partnerů mezinárodního veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest, který se koná 2. až 4. listopadu, představí první číslo také na svém stánku na pražském výstavišti v Letňanech.

Časopis bude k dostání na stáncích a v trafikách po celé republice a lze si ho i předplatit za zvýhodněných podmínek. Více informací naleznete na webu: www.magazin-konopi.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!