Aktuální článek
Veletrh Cannafest vypukne už tento pátek!

Veletrh Cannafest vypukne už tento pátek!

  • Taky jste se celý rok těšili na veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest? Letos to bude opravdu velké! Organizátoři si dali záležet na programu a mimo přednášek a workshopů připravili i třídenní hudební line up, ve kterém nechybí známé hvězdy reggae scény. Podívejte se na kompletní program a seznam všech vystavovatelů.

Odborné přednášky, zajímavé workshopy, vybavení pro pěstování, konopná kosmetika, zdravé potraviny, ale i umělecká vystoupení a koncerty. To vše a mnohem více nabídne mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest. 

Kde se veletrh koná a kdy bude otevřeno? 

Veletrh se letos koná již podeváté, a to 2. až 4. listopadu 2018 v prostorách výstaviště PVA Expo Praha. 

Otevírací doba pro veřejnost: 

Pátek 2. listopadu: 14:00 – 20:00
Sobota 3. listopadu: 11:00 – 20:00
Neděle 4. listopadu: 11:00 – 18:00

Vstupenky jsou nyní k dostání v předprodeji na webu www.cannafest.com za 150 Kč jednodenní a 250 Kč třídenní, na místě budou za ceny 200 Kč za jednodenní a 350 Kč za třídenní lístek. 

Na jaké přednášky se můžeme těšit? 

Kdo dává přednost bližšímu poznání léčebného potenciálu konopí, neměl by vynechat zejména odbornou část veletrhu. Ta zahrnuje mezinárodní konferenci, na které o víkendu 3.–4. listopadu vystoupí se svými přednáškami vědci, lékaři i pacienti. Chybět nebudou světoznámí specialisté jako Dr. Ilya Reznik z Izraele, který patří mezi průkopníky konopného výzkumu. O využití konopí k úlevě od bolesti promluví MUDr. Radovan Hřib z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Stavu léčebného konopí v České republice se budou věnovat přednášky Mgr. Barbory Bláhové ze spolku Legalizace.cz nebo aktivisty Zdeňka Majzlíka. Zvláštní prostor bude věnován panelové diskuzi na téma využití konopného výtažku v praxi. Přednášky budou simultánně tlumočeny z angličtiny do češtiny a naopak. Kompletní program najdete zde. 

Jací vystavovatelé představí své produkty? 

Na letošním veletrhu najdete na ploše větší než 18.000 m2 prezentace vystavovatelů z celého světa. Nebudou chybět přírodní zdroje, semínka, potřeby pro pěstování, CBD produkty, příslušenství pro extrakce a mnohé další! Seznam vystavovatelů najdete zde. 

Koncerty a DJs 

V Cannafest Free Zone čeká návštěvníky celé tři dny hudební program. Vystoupí oblíbené hvězdy reggae scény jako slovenští Medial Banana nebo Uwe Banton z Německa. Chybět nebudou ani české stálice Colectiv & MessenJah či Mr. Cocoman & Solid Vibes. Ve večerních hodinách bude hudební program pokračovat v pražských klubech Cross Club a Strom Club Prague. Návštěvníci s páskou z Cannafestu mají na všechny hudební akce vstup zdarma. Kompletní program nejdete zde. 

Workshopy a doprovodná stage 

V průběhu veletrhu bude připraven také zajímavý doprovodný program, interaktivní workshopy, které návštěvníkům přiblíží tradiční zpracování konopí, umělecká vystoupení, soutěže a mnohé další. Rodiny s dětmi potěší klidný prostor s herní zónou, přebalovacím pultem a zajištěným hlídáním pro děti od dvou let.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!