Aktuální článek
High Tech 49

High Tech 49

Redakce
  • Novinky ze světa pěstování. Přinášíme vám tipy na nejnovější technologické vychytávky z konopného světa, které nás v redakci v posledních týdnech zaujaly.

Calcium Magnesium Supplement

Koncentrovaná směs vápníku a hořčíku s vysokou biodostupností. Dostatečnémnožství vápníku a hořčíku je pro optimalizaci výživy rychle rostoucích rostlin zcela zásadní. Pomáhá předcházet nedostatku sekundárních živin, podporuje růst a kvetení, brání uhnívání plodů zespodu a okrajovému spálení listů u řady rostlin, jež jsou na tyto neduhy obzvláště náchylné – například rajčata či hlávkový salát.Calcium Magnesium Supplement společnosti GHE dodá vašim rostlinám koncentrovaný vápník a hořčík ve vysoce biodostupné, čisté a snadno rozpustné formě, aniž bych docházelo k ucpávání vodních trysek. Přípravek lze použít v rámci většiny výživových režimů. Calcium Magnesium Supplement od GHE pomáhá též proti sekvestraci vápníku při pěstování v kokosovém vlákně s využitím organických živin, případně při přípravě substrátu z lisovaného kokosu.

www.eurohydro.com

CM Supplement 1 l – 309 Kč
CM Supplement 5 l – 789 Kč 

Wappa 

Tato feminizovaná odrůda od nizozemské seedbanky Paradise Seeds rozhodně patří mezi nejpopulárnější z jejich nabídky. Je proslulá snadným pěstováním a solidní úrodou. Line se z ní pronikavá ovocná vůně, a zatímco uklidňuje tělo, povznáší mysl. To je jistě důvod, proč patří mezi jednu z nejprodávanějších odrůd. Wappa je převážně indikový hybrid, který si během posledních několika let získal příznivce mezi rekreačními uživateli, ale je hojně využíván i k léčbě. Wappu si mezi jinými vybrala například Nadace Daya k produkci léčebného konopí v Chile, když jejich experty zaujalo, že semena mají 94% klíčivost a rostou z nich robustní a odolné rostliny. Pro svou nízkou výšku je vyhledávaná mezi pěstiteli, kteří nemají dostatek prostoru.

www.paradise-seeds.com

Wappa 3 ks fem. – 500 Kč
Wappa 5 ks fem. – 750 Kč
Wappa 10 ks fem. – 1 375 Kč

 The Land Yacht

S Land Yacht si budete připadat, jako byste právě vjížděli do města v luxusním voze. Okolí si vás všimne a vy si to zasloužíte. Elegantní křivky a dvě prostorné komory největšího bongu z kalifornské kolekce Summerland vám zaručí, že užívání této věcičky může být nejen vzrušující, ale můžete u toho i dobře vypadat. Tato oslňující „plachetnice“ mezi „kocábkama“ je ručně vyrobena z bezolovnaté a zdraví bezpečné glazurované keramiky, u které si můžete být jisti, že každý kus je jedinečný a designem neopakovatelný. Pokud toužíte zakusit požitek ze slunné Kalifornie, pak vám tato vodní dýmka svou čistotou a účinností jistě přivodí stav podobný tomu, jaký v šedesátých letech prožívaly květinové děti.

welcometosummerland.myshopify.com

The Land Yacht Bong – 5 300 Kč

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!