Aktuální článek
Přihlaste svůj nápad a získejte lístek na konferenci v Nepálu

Přihlaste svůj nápad a získejte lístek na konferenci v Nepálu

  • Na první ročník asijské konference věnované konopí, která se bude konat 1.–2. února 2019 v Nepálu, přijedou návštěvníci z 19 zemí světa. Cílem summitu je propojit obchodníky, politiky, výzkumníky, ochránce životního prostředí i konopné nadšence. Společně budou diskutovat stále narůstající potenciál asijských zemích v produkci konopí, stejně jako rozsáhlé spotřebitelské trhy na asijském kontinentu.

Doposud registrovaní návštěvníci zastupují Austrálii, Belgii, Čínu, Českou republiku, Kanadu, Německo, Haiti, Indii, Irsko, Japonsko, Mongolsko, Nepál, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Jižní Afriku, Thajsko, Ukrajinu a Spojené státy.  Na konferenci vystoupí světově uznávaní odborníci současného konopného průmyslu, jako Paul Benhaim, Steve Allin nebo Daniel Kruse, kteří během svých prezentací přestaví širokou škálu témat – od pěstování konopí po finální produkty, využití rostliny ve stavebnictví, kosmetice, textilním průmyslu i jako zdroje CBD. Diskutovány budou také investiční příležitosti, marketing, aktuální situace v Asii a mnohé další.

Organizátoři podporují inovativní nápady

Organizátoři konference přijímají až do 11. ledna 2018 přihlášky od mladých podnikatelů, výzkumníků a start-upů do stipendijního Enterpreneur Reward Programu. 14. ledna vyberou nejzajímavější projekt, který podpoří vstupenkou a ubytováním v luxusním hotelu Gokarna Forest Resort, ale hlavně jedinečnou možností představit svůj projekt na konferenci. Čtyři další účastníci získají lístek s významnou slevou. “Na budoucnost odvětví mají významný vliv zejména mladé projekty, které přichází zdola,” říká Dhiraj K. Shah, Shah Hemp Inno-Ventures (SHIV), jeden z organizátorů akce. “Naším cílem je pomoci začínajícím podnikatelům představit své projekty matadorům konopného průmyslu a pomoci jim tak proměnit jejich vize ve skutečnost.“

Vstupenky na Asian Hemp Summit 2019  jsou právě k dostání na webových stránkách akce, kde najdete i více podrobností. Pro více informací sledujte FB událost. 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!