Aktuální článek
Vaporizers battle No. 34: Ghost MV1 x DaVinci Miqro

Vaporizers battle No. 34: Ghost MV1 x DaVinci Miqro

  • Vymyslet nejlepší vaporizér je velká výzva pro všechny výrobce. Podobně velká výzva je to i pro nás testery, když je máme srovnávat. Pro jednoho uživatele totiž může být lepší jiný typ vaporizéru než pro druhého. Nicméně náš seriál vám dává příležitost udělat si základní představu alespoň na dálku… Dnešní díl souboje vaporizérů by se mohl jmenovat Obr a trpaslík. Ale přestože se jedná o velikostně zcela odlišné kousky, mají společné některé rysy. Jedním z nich je vyměnitelná baterie a druhým dobré chlazení. Odlišnosti dnešních bojovníků si podrobněji rozebereme v plusech a minusech. Který přístroj by nejvíc vyhovoval právě vám, o tom můžete hlasovat v naší pravidelné anketě.

Ghost MV1

Ghost MV1 má převážně kovové tělo, tvarem podobné vesmírné raketě. Na přední straně najdeme ve spodní části tlačítko, kterým se přístroj zapíná. Pomocí něj také zjistíme aktuální stav baterie a změníme nastavení teploty. Obojí zvládnou barevně indikovat tři výrazné LEDky pod tlačítkem. Na zadní straně v horní části se nachází tlačítko pro aktivaci nahřívání. Vibrací vám dá přístroj přibližně za deset sekund najevo, že je nahřátý. Nahoře je umístěn robustní kovový chladič se skleněným náustkem. Jeho vysunováním nahoru lze snížit odpor sání. Vyjímatelný keramický kotlík je uschován ve střední části za odklápěcími dvířky. Kromě topné jednotky a procesoru, který řídí funkce, se uvnitř přístroje nachází také Bluetooth pro připojení k mobilní aplikaci.

TIP: Ghost pracuje nejlíp s menším množstvím bylin, protože jimi horký vzduch lépe prochází a odpaření je díky tomu kvalitnější. Rozhodně komoru nepřeplňujte a nedusejte.

 DaVinci Miqro

Miqro je miniaturní sourozenec vaporizéru IQ od tradičního výrobce DaVinci. Má tvar i velikost kovového zapalovače. Na přední straně je ozdoben pouze několika řadami drobných LEDek. Podobně jako u IQ i zde signalizují jak stav baterie, tak i nastavení jedné ze čtyř teplot, nebo přímo teplotu po stupních. Na boku najdeme tři zapuštěná tlačítka pro ovládání. I Miqro má keramickou plnicí komoru umístěnou ve spodní části. Stejně jako u IQ je krytá zirkonovými dvířky, ale s vylepšenou přítlačnou kuličkou. Náustek je ponořený pod povrchem v horní části, v příslušenství ale zároveň najdete i jeho prodlouženou variantu.

TIP: Jako každý DaVinci má i tento maličký Miqro uvnitř zabudován šikovný nástroj. Díky němu můžete snadno vyjmout a vyčistit i zirkonovou trubičku, kterou míří výpar do vašich úst.

…………………………………………………………………………………………………………

SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 


Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!