Aktuální článek
Dub Club #2: Pozvánka na největší dubový mejdan jara

Dub Club #2: Pozvánka na největší dubový mejdan jara

  • Na Velký pátek (19.4.) dorazí do Prahy dubová legenda KING SHILOH SOUND SYSTEM. 18 let poté, co roztancovali klub Roxy, se vrací do Čech, aby zde vůbec poprvé zahráli na svém vlastním unikátním soundsystému, doprovázeni keňskou zpěvačkou Empress BLACK OMOLO.

KING SHILOH SOUND SYSTEM byl založen roku 1991 v Amsterdamu a od té doby neúnavně šíří mocné vibrace světem. Během let se stal jedním ze zcela klíčových soundystemů na evropské půdě, jehož jméno zná každý dubový nadšenec. Na domovském labelu KING SHILOH MAJESTIC MUSIC vydal od roku 1998 desítky desek, z nichž hodně získalo status kultovních nahrávek, které dodnes znějí napříč dubovými dances po celé planetě. V průběhu let zahrál KSSS na většině zásadních žánrových festivalů a eventů v Evropě a po celém světě. V minulém roce mj. položili základy etiopského ADDIS DUB CLUB, který poprvé otevřel své brány na začátku března tohoto roku.

Dub Club #2 to roztočí už 19. dubna v klubu Fuchs2 v Praze na Štvanici. Vstupenky jsou právě k dostání zde.  

EMPRESS BLACK OMOLO je mladá keňská zpěvačka a sing-jayka žijící v Holandsku. Během pár let působení na evropské reggae a dubové scéně si vydobyla pozici velmi ceněné a talentované umělkyně. Její vystoupení jsou známy svoji nespoutanou energií, ohněm, který plápolá napříč tanečním parketem. Po několika úspěšných singlech a EPs v roce 2016 vydala debutové album Roots & Dub, na kterém se vedle skladeb z dílny King Alpha nebo Blackboard Jungle objevuje i track Rise & Shine v produkci Shakk-Attack. Black Omolo přijíždí do ČR podruhé, a kdo zažil její vystoupení před 3 lety už dnes ví, že se jedná o nezapomenutelný zážítek.

 

Tato akce je unikátní mimojiné tím, že KING SHILOH soundsystem přijede pouze kuli tomuto večeru a nemá žádnou další zastávku. Vše se odehraje v prostorách klubu FUCHS2 na ostrově Štvanice, kde se v lednu odehrál úspěšný Dub Club #1, který hostil Imperial Sound Army soundsystem z Italie a producenta a vokalistu Jah Free. Proto chcete-li poznat sílu dubu na autentickém soundsystému, který příjíždí do ČR vůbec poprvé; slyšet King Shiloh produkci na jejich vlastním zvuku; nechat své tělo prostoupit mocnou basovou vibrací; pocítit ohnivou energii africké Empress; zúčastnit se dubové ceremonie; nebo si jen vychutnat poctivý dubový set odehraný ve stylu “boiler room” před nabušeným soundsystemem, neváhejte dorazit 19.4. na Štvanici! 

…………………………………………………………………………………………………………………

Dub Club Prague #2

Kdy: 19. dubna 2019 
Kde: Fuchs2, Praha 
Vstupné: 290 – 330 Kč
Pro aktuality sledujte událost na Facebooku. 

Pro členy klubu Legalizace připravili pořadatelé několik vstupenek zdarma.
Pište si o ně spolu s číslem členské kartičky na klub@legalizace.cz 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!