Aktuální článek
Vaporizers Battle No. 35: Flowermate Slick x Boundless CFC 2.0

Vaporizers Battle No. 35: Flowermate Slick x Boundless CFC 2.0

  • V dnešním souboji si představíme dva nové vaporizéry z kategorie nejmenších přístrojů. Přestože se v obou případech pohybujeme zároveň i v nejnižší cenové hladině, jejich výkon a výbava nás velmi příjemně překvapily. Vyrobit dokonalý vaporizer za tuto cenu je ale těžký úkol, a tak u Flowermate Slick postrádáme možnost širšího nastavení teploty a u Boundless CFC 2.0 najdeme pouze napevno uloženou baterii, bez možnosti výměny. Který se víc líbí vám?

Flowermate Slick 

Flowermate Slick je nový kousek od stejnojmenného výrobce s kořeny v Číně. Ukazuje štíhlé tělo ve tvaru válce s povrchem z laminovaného karbonového vlákna. Na spodní straně jistí vyjímatelnou baterii kovová krytka se závitem. Uprostřed snadno nahmatáme lehce vystouplé tlačítko ovládání. Změny v nastavení ihned odráží zbarvení a blikání LEDek kolem tlačítka. Nahřátí i vypnutí zdůrazní vibrace. Vršek přístroje je korunován skleněným náustkem a kovovým chráničem. Nabíjí se USB.

 

TIP: Chránič náustku můžete díky silnému magnetu nasadit také na opačný konec vaporizéru, takže se vám nikdy neztratí.

Boundless CFC 2.0 

Firma Boundless se na náš trh dostala sice mezi posledními, ale rozhodně si brzy vysloužila naši plnou pozornost. Jeden z jejích nejmenších kousků je Boundless CFC 2.0, který má oválné plastové tělo. Ovládá se třemi tlačítky a veškeré změny se ihned zobrazují na OLED displeji s dostatečně velkými číslicemi a indikací stavu baterie. Ve spodní části je zdířka pro nabíjení pomocí USB. V horní části se pod plastovým náustkem nachází oválná komora na bylinky. Zadní stranu pak zdobí pouze decentní logo a tečky průduchů seskupené do tvaru květiny.

 

TIP: Pohlídejte si nasazení náustku, jen v jedné poloze bezpečně drží a dobře táhne.

…………………………………………………………………………………………………………

SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 


Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!