Aktuální článek
Soutěž o vstupenky na Štrýt Boombox: Indy & Wich + LA4 feat. Dropkid

Soutěž o vstupenky na Štrýt Boombox: Indy & Wich + LA4 feat. Dropkid

  • Indy & Wich a s nima La4 – legendární formace z Prahy po víc jak 15 letech vydala v reedici klasiku klasik – svoje debutové album My3 na přelomu loňského roku. Aby toho nebylo málo, rovnou k tomu v reedici vydávají v květnu i svojí druhou desku – Hádej Kdo. Obě dvě alba byla a jsou pro žánr učebnicová záležitost, nenechte si ujít jejich křest: už 22. května v Lucerna Music Baru!

Kapela pozvala spoustu svých kamarádů a známých, stejně tak lidí, kteří byli v době původního vydání “u toho” na společnou akci ve středu 22. 5. do Lucerna Music Baru, pod hlavičkou Boombox parties. Ti 3, co mají v názvu kapely dva, zahrají obsáhlou sérii nejstarších, starších, ale i novějších věcí. Samozřejmostí jsou spříznění hosté a DJs, jako support vystoupí nové jméno na scéně – Dropkid, kterému vychází v květnu album Fofrlajf pod hlavičkou Warner Music. Vypálený pražský štýlo po dlouhý době s křtem reedice alb My3 a Hádej Kdo na konci května v Lucerna Music Baru!

Soutěž o vstupenky

Zkuste štěstí a vyhrajte na tenhle mejdan dvě vstupenky! Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku: 

Jak se jmenuje holandská kapela, která hostovala kapele na desce My3? 

Odpověď nám zašlete do půlnoci 20. 5. 2019 e-mailem na adresu fb.soutez@legalpub.cz. Do předmětu napište “BOOMBOX” a do zprávy nezapomeňte uvést své celé jméno. Vítěze vylosujeme ze všech správných odpovědí 21. 5. 2019 a budeme je kontaktovat e-mailem. 

Legalizace a Lucerna Music Bar vám přejí hodně štěstí! 


Kdy: 22. 5. 2019
Kde: Lucerna Music Bar 
Vstupné: 290 / 308,- Kč
Sledujte FB událost. 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!