Aktuální článek
Konopný trh 53: konopné kimono, zelený protein a božský krém

Konopný trh 53: konopné kimono, zelený protein a božský krém

  • V dalším díle naší pravidelné rubriky představujeme tři zajímavé novinky, které nás zaujaly na českém i zahraničním konopném trhu.

Zen roll

Není to zase tak dávno, co jsme vás informovali o amerických High Rollerz. Za nás ideální kombinace dvou skvělých věcí – brazilského džiu-džitsu a konopí. Jedná se o turnaj tohoto poměrně mladého bojového sportu, před kterým se musí zápasníci zkouřit, a vítěz pak vyhraje pytel plný trávy. Ne každý milovník konopí však preferuje zápasit pod vlivem, a proto když nechce mít konopí v sobě, může ho mít aspoň na sobě. Americká firma Hypnotik, zaměřená na sportovní oděv pro BJJ, uvedla na trh 100% konopné pánské kimono (gi). Dostupné je ve třech klasických variacích: bílé, černé a modré. „Stav mysli, do kterého vstupujete, když děláte něco, co milujete, zatímco čas stojí a vy žijete čistě v ten moment. Ztratit sebe sama, aby ses mohl najít. Hypnotik.“ Oss! 

Na českém trhu zatím nejsou, více informací na www.hypnotik.com.

Cena v přepočtu na české koruny činí 4 387 Kč (bez poštovného z USA) – Zenroll V2 100% Hemp BJJ Gi. 

Super Green

Blíží se sezóna „postavička do plavek“ a s ní bývá obvykle zahájena také sezóna smoothíček. Většina sportovců však již dá přednost proteinům před sacharidy a právě pro ty máme skvělý tip na zdravější svačinu, když jim po tréninku pěkně vyhládne. Iswari Super Green 79% Protein Bio je kombinací bílkovin ze tří rostlinných zdrojů: konopných semínek, hrachu a rýže. Tyto rostlinné proteiny obsahují všechny nezbytné aminokyseliny, které jsou ve výrobku obsaženy v poměru odpovídajícím potřebám lidského těla. Směs je obohacena o další zelené superpotraviny (spirulinu, chlorelu a matchu), jež dodávají tělu extra výživovou podporu. K dostání na www.iswari.cz nebo na www.legalmarket.cz.

Super Green 79/ Protein Bio 250 g – 199 Kč 

Cannabis & Neem

Nutt je česká firma, která se zaměřuje na kosmetiku z bambuckého másla. To pochází z africké Ghany, kde je jeho výroba pro místní chudé komunity hlavním zdrojem obživy. Stejně jako konopné výrobky má i bambucké máslo hojivé, zklidňující a regenerační účinky. Cannabis & Neem v názvu značí obsah bio konopného a nimbového oleje, jejichž léčebné účinky doplňuje ještě macerát z květu měsíčku. Dostupné je ve 10ml, 50ml, 100ml a 200ml balení. Bambucká másla značky Nutt jsou etická, veganská, ručně vyráběná kosmetika, která pro své čistě přírodní složení nemusí být testována na zvířatech. Z každého výrobku navíc půjde část zisku do vesničky na severu Ghany. Tato pomoc je však i trvalejšího rázu – Nutt místní komunitě pomáhá vytvářet nová pracovní místa a lépe podnikat. Část peněz z prodeje bambuckého másla pak Nutt tamní komunitě daruje na školné na vybavení školy. One love.

Více na www.nuttt.cz, dostupné rovněž na www.legalmarket.cz.

Cena:
10 ml – 165 Kč
50 ml – 275 Kč
100 ml – 375 Kč
200 ml – 545 Kč

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!