Aktuální článek
Flashback 54: S sebou: svačinu!

Flashback 54: S sebou: svačinu!

  • Brazilský prezident Jair Bolsonaro, jenž po několika málo měsících v úřadě proslul především laxním přístupem k ničení amazonských pralesů, se na svolaném summitu zemí největších světových ekonomik G20 v japonské Ósace zřejmě chystal nedávno názorně ukázat, jaká bohatství jeho vlast skrývá.

 I tak by se dal vysvětlit nález 39 kilogramů kokainu v jednom z letadel diplomatické mise při mezipřistání v Seville. Jeden důstojník brazilského letectva byl ve Španělsku internován a obviněn z pašování narkotik příslušnými úřady, výprava dále pokračovala za vycházejícím sluncem. Ovšem s prázdnou. Doprava psychoaktivních látek do státu s tak přísnou drogovou legislativou, jako je Japonsko, není nijak snadná, a proto přeprava drog pomocí diplomatických spojů či kontaktů není, především v Latinské Americe, nijak neobvyklým jevem. Pokud by se eroplán s výsostnými zraky Brazílie v případě obav z odhalení na japonské půdě jal drahocenný náklad trousit již cestou, termín „práškovací letadlo“ by byl nadobro přeformulován.

……………………………………………………………………………………………………………..

Další perličky ze světa legalizace najdete v magazínu č. 54. Dále se dočtete, jak konopí ovlivňuje náš imunitní systém a jak ho lze využívat v terapii autismu. Proč se konopným klubům daří jen ve Španělsku a jak by to vypadalo u nás? K legalizaci nám své řekl legendární Ben Donkers a o nesmyslnosti zákazů píše Jindřich Vobořil. Nechybí  lekce hippies o LSD a spojení s přírodou. Aktuální číslo magazínu je k dostání v e-shopu Legalmarket.cz a na novinových stáncích. Stáhnout si můžete i elektronickou verzi magazínu nebo si ho za zvýhodněnou cenu předplatit a těšit se na pravidelné dárky a pohodlné dodání až domů.

 

Sdílet

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!