Aktuální článek
Konopí pro každého poslance

Konopí pro každého poslance

  • Téměř tisíc rostlin konopí bylo darováno na jeho legalizaci.

Lidé, kteří nesouhlasí se současnou drogovou legislativou konopí a žádají rozumnou změnu, mají díky iniciativě občanského sdružení Legalizace.cz jedinečnou příležitost svůj nesouhlas projevit. Sdružení pro všechny odpůrce zbytečné a nesmyslné kriminalizace malopěstitelů a uživatelů konopí pro léčebné účely připravilo webové stránky, na kterých má každý člověk příležitost oslovit a podarovat svého zvoleného poslance konopím. Cílem kampaně je zasypat Poslaneckou sněmovnu nejen léčivou bylinou, ale především odmítavými postoji veřejnosti vůči přetrvávající prohibici léčivého konopí na našem území.

Způsob jakým svému poslanci uděláte radost je prostý a efektivní. Na adrese kytkaposlanci.legalizace.cz najdete semínko léčivého konopí, které pak virtuálně zasadíte na Facebooku. Během několika málo minut z něj vypěstujete překrásnou konopnou kytku. Tu pak s vírou, že se váš poslanec začne o konopí zajímat, darujete do Poslanecké sněmovny. Společně s kytkou můžete zákonodárcům poslat i konopný manifest s požadavky na legalizaci konopí pro léčebné účely a ochranu před pokutami, zatýkáním a trestním stíháním pro všechny občany ČR, kteří se rozhodnou užívat léčivé konopí ke zmírnění či odstranění svého utrpení.

Manifest jediným kliknutím odešlete do Poslanecké sněmovny vybraným poslancům. Pokud znáte jméno a chcete potěšit i svého poslance, můžete k manifestu připsat také jeho adresu.

A protože si paní předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová váží vašeho zájmu a chce zdůraznit váhu zákonodárného sboru, jehož úkolem není pouze legislativní aktivita, ale též upevňování důvěry občanů v demokratické uspořádání života v naší zemi a posilování svobody, neváhejte se o svůj postoj ke konopí a o své názory s Poslaneckou sněmovnou podělit.

Někteří již tak učinili, a pro představu a inspiraci ostatním, jejich názory zveřejňujeme. A každému, kdo kytku poslanci už daroval, občanské sdružení Legalizace.cz mockrát děkuje.

• Jakožto nechtěný majitel a nešťastný vlastník lupénky se připojuji k aktivitám podporujícím legalizaci konopí k léčebným účelům. Pokud si nechci nechat otrávit (již tak oslabený) organismus buněčnými jedy, je konopná mast velikým pomocníkem v léčbě. Vyléčím se sám, jen mě za to netrestejte.
• Otevřete oči a dejte rostlince šanci!
• Prosím, zachovejte se jednou rozumně a udělejte, co většina národa už dávno čeká. Současný stav je neudržitelný.
• Je velmi nemorální, jak výrobci lihovin tabáku a léků tišící bolest potlačují kladné vlastnosti konopí. Jaký má smysl trestat jakéhokoli uživatele konopí oproti kuřákům, kteří vědomě poškozují zdraví sami sobě i osobám ve své blízkosti. Uživatele alkoholu, tedy dalších jedů, budeme omlouvat a farmaceutické společnosti budou nadále prodávat chemikálie. Přitom se už desítky let mohly věnovaly prospěšnějšímu zkoumání rostlin konopí. Ano, miliardové zisky proti zdravému rozumu. Vážení poslanci, kolik dostanete od uvedených i neuvedených společností bonusů? Nebylo by lepší zdravě myslet a podpořit prospěšnost a ekonomiku rostlin? Je krize, není teď na čase pomoci i běžným lidem?
• Kytky sem politiky ven!!!
• Mé tetě sice nelegální, ale léčivé, užívání konopí prodloužilo život minimálně o pět let.
• Konopí jde s lidstvem ruku v ruce už tisíce let, téměř každá starověká civilizace užívala konopí, a to jak průmyslově (papír, lana, oblečení), tak k léčbě a pro potěšení. Buďme rádi, že nám příroda nadělila rostlinu, která má takto všestranné využití. Konopí může nahradit jak některé léky, tak kácení lesů a další problémy. Nebuďme pokrytci. O tuto situaci se dlouhá léta zajímám a vím jak to je, vše o penězích, farmaceutické společnosti nechtějí pustit onu zakázanou drogu na trh, je totiž jasné, že každý rozumný občan sáhne po přírodě – kytce – místo syntetik. Prosím, nebuďme pokrytci a přistupujme k věci rozumně. Na světě je mnohem více nebezpečných věcí než marihuana (například alkohol, který vám přináší tolik peněz). Přece nebudeme trestat lidi za kytky, které nám nadělila příroda a prostě tu rostou.Navíc, když nám i přes určité riziko (hlavně u psychicky nevyrovnaných lidí) nabízí svou pomoc a nezaměnitelné účinky.
• Té rostlině prostě nemůžete zakázat růst. Na to jste moc malí páni.
• Legalizujte trávu pro léčebné účely!!! Už se nechceme dál cpát chemií, která sice někde něco „uzdraví“, ale jinde si vybere svou daň! Chceme se léčit přírodou, obzvlášť když víme, že zabírá a zabírá mnohem lépe. Chci si sama zvolit způsob léčby!
• Okamžitě legalizujte marihuanu!
• Podporuji tuto akci, protože se mi zdá maximálně nemorální podléhat tlakům farmaceutického průmyslu a slepě odmítat efektivně a na přírodní bázi léčit vážně nemocné lidi! Prosím pomozte.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!