Aktuální článek
Vaporizers battle No. 38: Boundless CFC Lite x Smono 3.3

Vaporizers battle No. 38: Boundless CFC Lite x Smono 3.3

  • Dnes máme před sebou nejnovější bojovníky z ultralehké váhy vaporizérů. Kromě miniaturních rozměrů mají oba přístroje společnou rychlost nahřátí okolo třiceti vteřin. Oba se umí také automaticky vypnout a k nabíjení slouží klasický mini USB konektor.

Do CFC Lite se povedlo navíc umístit vyměnitelnou baterii a Smono se pyšní nastavitelnou teplotou po stupních. Zároveň se dnes jedná o souboj kondukčního a konvekčního způsobu nahřívání. Pojďte se s námi podívat na detaily a sdílejte v naší anketě, který kousek si podle vás zaslouží vítězství v ringu.

Boundless CFC Lite 

CFC Lite je nejmenší reprezentant z kanadské stáje Boundless. Má tvar drobného černého válečku se zvrásněným povrchem. Jediné tlačítko na boku je podsvícené. Po zapnutí dává blikáním najevo nahřívání na jednu ze tří přednastavených teplot. V okamžiku nahřátí tlačítko trvale svítí a zároveň přístroj lehce zavibruje. Na přední straně jsou čtyři modré diody, které indikují přibližný stav baterie v momentě zapnutí a vypnutí. Spodní strana má kulatá dvířka na závit, která přidržují baterii. Naproti ní najdeme kratší zacvakávací náustek, pod kterým je umístěn poměrně velký keramický kotlík.

TIP: Vezmete-li tohoto malého kamaráda na delší cesty, vždy si přibalte powerbanku nebo náhradní baterie.

Smono 3.3 

Smono 3.3 vznikl z modelu Fenix Mini (viz Legalizace č. 46), název ale zdědil po jiném miniaturním kousku z čínské továrny Weecke. Díky inovovanému skleněnému náustku se sice přístroj o trochu zvětšil, stále jej však v dlani pohodlně schováte. Ponecháno bylo nápadité okénko pod náustkem, které mění barvu z červené na zelenou, podle stavu nahřívání. Ve spodní části se nachází průduch sání, jehož zakrytím můžete regulovat odpor vzduchu. Vedle náustku je na lehce zkosené straně umístěn dobře viditelný displej. Tři ovládací tlačítka snadno nahmatáte na užším boku pogumovaného kovového těla.

TIP: Ceny vaporizérů v poslední době klesají, takže tato vyšší verze je jen o 100 Kč dražší než podobný přístroj před dvěma roky. To vypadá na docela dobrou investici!

………………………………………………………………………………………………………..

SLEVA pro čtenáře Legalizace!

Zadejte při nákupu na e- shopu 
www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment. 

Hlasujte o vítězi dnešníh duelu!

 Výherci minulých kol: 

 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!