Aktuální článek
Cannafest 2019 odstartuje už zítra! Legalizace.cz rozdává semínka zdarma

Cannafest 2019 odstartuje už zítra! Legalizace.cz rozdává semínka zdarma

  • Je tu další ročník veletrhu konopí a léčivých bylin, Cannafest 2019. Na akci nebude chybět ani stánek našeho magazínu a spolku Legalizace.cz, který bude i letos rozdávat konopná semínka všem potřebným.

Kromě veletrhu a odborné konference nabídne Cannafest i letos spoustu zábavy a doprovodných programů. Návštěvníci se mohou těšit například na každoroční Cannafest Stage, která letos nabídne propojení zábavných a hudebních vystoupení. Objeví se zde oblíbení interpreti jako například Medial Banana či Cocoman. V rámci zábavného programu organizátoři připravili mimo jiné ukázku brazilského jiu-jitsu, taneční a bubenický workshop Aneboafro, break/street dance a další. Samozřejmostí je pak workshopová zóna Konopa věnovaná všestrannému využití konopí či nejrůznější umělecké instalace. Veškeré informace o veletrhu jsou dostupné na oficiálních stránkách www.cannafest.com

Legalizace na Cannafestu

Na legalizačním stánku jsme pro vás nachystali akční ceny na archivní čísla magazínu a magazín č. 35 se semínkem Dutch Kush za symbolických 23 Kč. Spolek Legalizace zahájí další ročník kampaně Semínka Seniorům, v jejímž rámci rozdává oproti čestnému prohlášení semínka léčivého konopí všem potřebným. Členové klubu Legalizace si na stánku mohou na členskou kartu vyzvednout malý dárek. Neváhejte a zastavte se za námi na kus řeči! 

Adresa konání veletrhu

PVA Expo Praha Letňany
Beranových 667
199 00 Praha
Česká republika

Otevírací doba pro všechny návštěvníky

Pátek 1. 11. 2019: 11:00 – 20:00
Sobota 2. 11. 2019: 11:00 – 20:00
Neděle 3. 11. 2019: 11:00 – 18:00

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!