Aktuální článek
Pozvánka na ICBC – International Cannabis Business Conference

Pozvánka na ICBC – International Cannabis Business Conference

  • Konopný průmysl se v Německu rychle rozvíjí a počet konopných pacientů vzrůstá každým dnem. Nabízejí se tedy komerční příležitosti s velikým potenciálem.

Každoroční mezinárodní konference International Cannabis Business Conference (ICBC), která se koná v březnu v Barceloně, v dubnu v Německu a v květnu ve Švýcarsku, je díky účastníkům ze 70 zemí největší B2B akcí pro konopný průmysl v Evropě.

Jedinečné propojení politiky, aktivismu, průmyslu a byznysu se letos do nám nejbližšího Berlína vrací ve dnech 1. až 3. dubna. Evropu zachvátila konopná revoluce a Německo se nachází v jejím ohnisku. Pokud to s úspěchem v konopném sektoru myslíte vážně, zúčastněte se v dubnu právě tohoto setkání. Spolu s vámi tam bude přes 2500 předních konopných podnikatelů a významných osobností z celého světa. Nikde jinde se vám nenabízí tolik nových informací a navázání tolika nových kontaktů.

Mezinárodní konference pro konopné podnikání ICBC má tu čest letos představit jako svého hlavního přednášejícího dr. Raphaela Mechoulama – praotce konopného výzkumu! Díky zástupcům z více než 60 zemí se berlínská konference ICBC stala v rámci Evropy nejvýznamnějším místem setkání pro celý konopný průmysl. Spojte se s předními investory, profesionály v oboru a průkopníky z celého světa a získejte nejnovější informace o stavu německého i obecně evropského konopného průmyslu.

………………………………………………………………………………

ICBC – International Cannabis Business Conference

12. 3. 2020; Barcelona, Španělsko
1. 4.–3. 4. 2020; Berlín, Německo
13. 5.–14. 5. 2020; Bern, Švýcarsko
www.internationalcbc.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!