Aktuální článek
MEETING POINT na letišti Hosín u Českých Budějovic!

MEETING POINT na letišti Hosín u Českých Budějovic!

  • S radostí oznamujeme, že i jižní cíp Čech se letos dočká svého plnohodnotného multižánrového festivalu v podobě projektu MEETING POINT, jehož první ročník se odehraje už v pátek a sobotu 29. a 30. června na letišti Hosín u Českých Budějovic!

Jestli jste fanoušci elektroniky, pak je jasný, že si tohle prostě nemůžete nechat ujít! Je totiž jedno, jestli posloucháte drum&bass, dubstep, reggae, hip hop, brejky nebo electrohouse – tohle všechno totiž na Meeting Pointu najdete a každej si tak přijde na svý. Nebude to ale jenom o hudbě, budete se moct vyřádit i jinak – můžete si zahrát airsoft, přiučit se novým dovednostem na workshopech, malovat na graffiti wall anebo sledovat vychytanou speciální 360º projekci v kryté druhé stage, která bude mít podobu geodetického domu, tzv. okodomu!

ARTISTS

Náš festival vám nenabídne jména, která tu jsou každej půlrok, ale přesně o to nám jde – řídíme se totiž kvalitou, a ne kvantitou. Naopak se můžete těšit na jména, který u nás ještě nikdy nevystupovaly, ale u kterých máme jistotu, že je na co se těšit! A o kom, že se tady vlastně bavíme? Exkluzivní českou premiéru si na Meeting Pointu odehrají drum&bassové projekty AMOSS (uk), RAMESES B (uk) nebo DEXCELL (uk), kteří vám zahrají za pomoci 4 gramofonů a dvou mixáků, mimo nich se objeví i známá dnb dvojka LYNX & MC KEMO (uk). Domácí support obstarají PIXIE, GHONZALES, DNB FEVER crew, slovenský iM3 a mnoho dalších Milovníci pomalejšího tempa a hluboké basové linky by si pak neměli nechat ujít vystoupení dvou předních jmen ostrovní dubstepové scény, a to SILKIEho (uk) a CYRUSe (uk), kteří se do Čech vracejí po několika letech. Podpoří pražský projekt DUBSTEBLOG, BIOS a další. Reggae, dancehall a moombahton pak ovládne trio oblíbenců domácího publika, a to DEADLY HUNTA (uk), U-CEE (de) a RAGGAMUFFIN WHITEMAN (bel). Připojí se k nim BABYLON ROKCER, COLECTIV a ADMIRÁL KOLÍBAL & HERBY BOY. Těšit byste se ale určitě měli i na legendy českýho hip hopu INDYho& WICHe a jejich “kolegy“ DEFUCKTO a HZM. Chybět nebudou ani domácí electro/break/house projekty SKYLINE, EDLLY, VEIT B, TWISTED MINDS nebo TAOMAFFA & MAJKL.

VSTUPENKY Lístky na oba dny jsou v předprodeji v síti EVENTIM, a to za lidových Lístky na oba dny jsou v předprodeji v síti EVENTIM, a to za lidových 249 Kč do 6.6.2012, poté se cena zvedne na 349 Kč.

Na místě:

Pátek + sobota – 380 Kč
Jen pátek – 100 Kč
Jen sobota – 300 Kč

Více informací: www.meetingpointfest.cz
Facebook fan page: Facebook fan page
Facebook event: Facebook event

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!