Aktuální článek
Letní Holešovice Fashion Market klepe na dveře

Letní Holešovice Fashion Market klepe na dveře

  • Pražská tržnice už potřetí otevře své brány fanouškům nezávislé módy a šperků. Ve dnech 27.-28.7. zde v hale č.7 proběhne trh originálních výrobků Holešovice Fashion Market. Dvoudenní akci plnou jedinečných módních kousků, zábavy, módních přehlídek i tanečních vystoupení pořádají módní značky Lovemusic a Plazma-lab. Vstupné pro návštěvníky je zcela zdarma a bez bariér.

Letní díl Holešovice Fashion Marketu nese podtitulek Light Your Wardrobe – Summershopping. Návštěvníci si budou moci vybrat z široké nabídky letního oblečení, jedinečných šperků, módních a bytových doplňků. Na trhu prodávají osobně přímo tvůrci, kteří se rádi podělí o příběhy vzniku jednotlivých výrobků, popřípadě se je možné domluvit i na zakázkové výrobě podle přání zákazníka. Designéři a návrháři, kteří mají zájem o prodej na Holešovice Fashion Marketu se mohou přihlásit do 20.6.

Prodejní část akce doplní příjemná hudba, naplněný bar a tanečně-módní program. Vrcholem sobotního programu bude fashion show Hell.cz. První patro haly obsadí workshop sítotiskové dílny Kredenc, kde si návštěvníci budou moci sami vytisknout nové logo Holešovice Fashion Marketu na jakýkoliv přinesený textil.

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, hala č.7, Bubenské nábř. 306/13

Web: http://lovemusic.cz/holesovice-fashion-market/
Facebook: https://www.facebook.com/events/123656567759286/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!