Aktuální článek
Udělení patentu pro produkt FloraNova od společnosti GHE

Udělení patentu pro produkt FloraNova od společnosti GHE

  • Společnost General Hydroponics před několika lety zažádala o mezinárodní patent na výrobek FloraNova. Právě byl udělen patent pro USA. Schvalovací proces u dalších dvou patentů (Evropa a Čína) ještě probíhá.

V abstraktu se uvádí: koncentrované, homogenní, stabilní, ve vodě rozpustné suspenzní hnojivo obsahující: ve vodě rozpustné minerální látky, jako jsou dusík, fosfor, draslík, vápník a hořčík; organickou stabilizační přísadu; a kde minerální látky obsažené v tekuté vodní suspenzi představují minimálně 80 procent hmotnosti (hmot. %) suspenze. Což znamená, že produkt FloraNova je kompletní, velmi dobře rozpustný a vysoce koncentrovaný! 80 % suspenze!

“To je skvělá zpráva,” říká Lawrence Brooke, zakladatel GH… v USA právě došlo u hnojiva NOVA k udělení patentu, čili schvalovací proces skončil. Jde o jeden z nejdůležitějších patentů v historii výroby hnojiv, a to z toho důvodu, že poskytuje ochranu celistvému produktu, což je tekutý koncentrát s přesně uvedeným množstvím jednotlivých složek. Mezinárodní patenty by na sebe neměly dlouho čekat. O patent jsme zažádali v celosvětovém měřítku včetně Číny, kde schvalovací proces ještě probíhá. Takže výrobek NOVA se nebude falsifikovat nikde na světě ….jde celosvětově o nejkoncentrovanější hnojivo s nejjednodušší aplikací.”

http://www.freepatentsonline.com/8110017.pdf

Pro další informace navštivte www.eurohydro.com nebo nás kontaktujte na +33 562 06 08 30 a info@eurohydro.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!