Aktuální článek
Prosincový Holešovice Fashion Market bude větší a lepší

Prosincový Holešovice Fashion Market bude větší a lepší

  • 7.-8. prosince se na Pražskou tržnici vrátí již čtvrté pokračování trhu módy, šperků a designu s názvem Holešovice Fashion Market. Dvoudenní přehlídka toho nejzajímavějšího z české a slovenské nezávislé tvorby proběhne pod heslem Nespolíhej na ježíška. Holešovice Fashion Market se oproti minulým dílům zvětší na dvojnásobek a to jak prostorem, tak množstvím prodejců. Akci oživí hudba v podání DJs Possitive Soundsystem, dobře zásobený bar, módní přehlídky i taneční vystoupení. Vstup je zdarma a bez bariér, akci pořádají módní značky Lovemusic a Plazma-lab.

Holešovice Fashion Market oslaví své první narozeniny ve velkém stylu. Organizátoři se rozhodli rozšířit prostory o další haly a významně tak zvětšit rozsah celé akce. „Důvodem zvětšování prostoru je velký zájem ze strany prodejců, které musíme pro nedostatek místa odmítat, i zajištění většího komfortu pro nakupující. Návštěvníci si díky tomu budou moci vybrat z mnohem širší a zajímavější nabídky originálních produktů a užít si příjemné vánoční nákupy,“ vysvětluje organizátorka Kateřina Hanko Pletichová.

Holešovice Fashion Market se svým konceptem vyhrazuje vůči neosobním nákupním centrům a propaguje tzv. hlasování peněženkou. „Lidé si mohou zvolit, zda chtějí podpořit nadnárodní řetězec nebo místní tvůrce, kteří jim osobně představí své výrobky. Holešovice Fashion Market je místem prodeje krásných a neokoukaných dárků, ale i místem setkávání kreativních lidí a návštěvníků, kteří dokáží jejich tvorbu ocenit,“ dodává Hanko Pletichová.

Návrháři, kteří mají zájem o svoji prezentaci na akci se mohou stále hlásit, přihlášky dosud nebyly uzavřeny.

Otevírací doba:
Pá 7.12.: 12:00-22:00
So: 8.12.: 10:00-22:00

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č.7, Bubenské nábř. 306/13
Web: http://lovemusic.cz/holesovice-fashion-market/
Facebook: https://www.facebook.com/events/344399742301441/?fref=ts

Kontakt na pořadatele: 723151417, obchudek@lovemusic.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!