Aktuální článek
LOSAR 2140 – tibetský Nový rok vodního Hada

LOSAR 2140 – tibetský Nový rok vodního Hada

  • Letos je to již po osmé, co se setkají v centru Prahy příznivci kulturního a duchovního odkazu Tibetu, aby společně oslavili Losar – tibetský Nový rok. Jednodenní multikulturní festival proběhne v sobotu 9. února 2013 v historických prostorách Novoměstské radnice v Praze 2. Podle tibetského kalendáře má nastupující rok číslovku 2140 a z hlediska východní astrologie je ve znamení vodního Hada.

 Losar 2140 – Novoměstská radnice v Praze 

 9. 2. 2013 od 14:00 do pozdních nočních hodin!

Oslava začne již ve 14.00 hod. a nabídne pestrý kulturní program pro širokou veřejnost všech věkových kategorií, včetně rodin s dětmi. 

Hudební program – tibetská zpěvačka Soname, skupiny Marimba Mama a Timudej.

Společná meditace.

Výstava fotografií z Tibetu, tematické filmové projekce, výtvarné dílny,  ukázky tibetské jógy, meditace, masáží a moxování.

Ochutnávky tibetských specialit, seznámení s činností organizací, které se aktivně věnují tibetskému buddhismu nebo pomoci Tibetu.

Samozřejmostí je dále občerstvení, čajovna, dětský koutek, jarmark, prodej knih a mnohé další. 

Půjde o benefiční akci, prostředky vybrané na akci budou použity na podporu tibetských dětí prostřednictvím humanitární organizace A.S.I.A. Onlus.

Výtěžkem akce podpoříme humanitární organizaci A.S.I.A. Onlus, která působí přímo v ohrožených oblastech Tibetu a umožňuje např. adoptovat na dálku tibetské dítě.

Aktuální program můžete sledovat zde 

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!