Aktuální článek
Přijďte se ubalit na Reflex Cannabis Cup

Přijďte se ubalit na Reflex Cannabis Cup

  • Reflex Cannabis Cup je fotografická soutěž populárního domácího týdeníku Reflex o nejkrásnější fotky s konopnou tématikou. Letošní, v pořadí již 9. ročník Reflex Cannabis Cupu se vrací zpět ke svým kořenům.

Vzhledem k faktu, že domácí komunita projevila značný zájem na zachování pěstitelských kategorií soutěže, rozhodli jsme se je znovu zařadit. Soutěž tedy probíhá opět ve čtyřech kategoriích: Cannabis Art, Cannabis Akt, Indoor a Outdoor.

Hlasování čtenářů na stránkách www.cannabiscup.cz, kterého se můžete zúčastnit i vy, určí spolu s hlasováním redakce Reflexu celkem 16 vítězných fotografií, které budou následně představeny na akci Reflex Cannabis Cup ve čtvrtek, 21.března v klubu Roxy a galerii NOD v Praze.

Odpoledne s Reflex Cannabis Cupem začne již v 15.00 hod. v prostorách galerie NOD, kde pro vás budou připraveny stánky s možností testování různých zdraví prospěšných konopných produktů a pochutin (bude možno i zakoupit), a dále pak od 16.00 speciální přednášková místnost, kde se dozvíte řadu zajímavostí a novinek z oblasti jak léčebných účinků konopí, tak i problematiky jeho užívání. Dále pak můžete shlédnout výstavu nejlepších fotografií letošního i minulých ročníků Reflex Cannabis Cupu.

Seznam vybraných přednášek:

  • Škodlivé formy a snižování rizik při užívání konopí –  Jiří X. Doležal
  • Konopí a řízení motorového vozidla: příležitostní a chroničtí konzumenti  (kdy můžu po jointu řídit?)   – zástupce týmu Doc. Balíkové
  • Léčebné konopí – stav po první třetině? – na téma nově schváleného zákona, týkajícího se léčebného využití konopí v ČR  promluví Mudr. Pavel Kubů 
  • Konopí – rostlina minulosti i budoucnosti – o historii konopí prednáší manželé Trčkovi 

Kompletní seznam všech přednášek najdete před akcí na webu cannabiscup.cz nebo v události Reflex Cannabis Cup na Facebooku. 

Večer vás pak čeká party na počest vítězů v klubu Roxy, na které vystoupí legendární britský DJ, beatmeister a producent FEATURECAST (Fingerlickin,UK), a spolu s ním domácí DJs Matoa, Jan2, Fatty M, Manio, a v rámci psychedelické chill out zóny Schwa a Click Joe.

Nenechte si ujít tuhle jedinečnou událost a doražte se poučit i pobavit na Reflex Cannabis Cup, bude to opět velkolepé! Vstup na celou akci (obě části) je zcela ZDARMA.

Web Reflex Cannabis Cup:
www.cannabiscup.cz

Link na video z minulého roku:
www.youtube.com/watch?v=Rn8UvgEj6lQ

Link na událost RCC na facebooku:
www.facebook.com/events/410164762403232/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!