Aktuální článek
Varhan Orchestrovič Bauer – V rauši

Varhan Orchestrovič Bauer – V rauši

  • Hudební skladatel a dirigent, charismatický excentrický démon, pro kterého je hudba náboženstvím. Rád provokuje lidi k jinému pohledu na věc a k radosti z prožívání i z kreativity. Vyhledává smyslné tajemné brunetky.

Tvůj první sex, v kolika letech a jaké to bylo?
U moře v noci na pláži s temperamentní a krásnou Bulharkou, to mi bylo tak šestnáct a bylo to fakt úžasný!

Co si myslíš o nevěře?
Úlet se může stát každýmu, teď jde o to, co s tím dál, když ti to přeroste přes hlavu. Každý máme svou zodpovědnost k partnerovi, ubližovat nejbližšímu dlouhodobě není fér.

Varhan Orchestrovič BauerNejkurióznější místo, kde jsi měl sex?
Na ministerstvu kultury při čekání na audienci v jednom salónku. Ministr tehdy nepřišel podpořit symfonickou hudbu, tak jsme se zamkli a ještě dvě hodiny potom nikdo nepřišel…

Co sex a marihuana, máš s tím nějaké zkušenosti?
Jen ty nejlepší. V týhle zemi by spíš bylo těžký najít někoho, kdo tu zkušenost nemá.

Tráva nebo alkohol?
Dejte už sakra lidem svobodu, ať si každej dělá co chce, omezování je cesta do pekel. Jen kombinace obojího najednou některým lidem fakt nedělá dobře.

Jaké drogy jsi vyzkoušel?
V divokých devadesátkách všecko možný, ale nejvíc je stejně muzika, milování a volnost najednou. Mám to už za sebou, teď mně nejvíc dává dirigování.

Jaké drogy jsi nezkoušel, ale chtěl bys?
Velký – ale fakt velký prachy, kdy můžeš okamžitě realizovat cokoliv chceš. Koupíš si co chceš hned. Stovky miliard – to musí bejt jako kamión koxu. Ne?

Umíš ubalit špeka?


Ráno jsem zkoušel zabalit špeka pod vajíčka a nějak se to tím smažením roztočilo a navíc jsem měl ruce vod sádla… tak asi neumím…

Co tě sere?
Že tolik lidí volilo komunisty – ty zkurvený zrůdy, který zničily tolik životů a snů mnoha lidem. Měli je zakázat už dávno – cíle této strany směřují k potlačování lidských práv a svobod, takže jsou i protiprávní!

Jsi právě do někoho zamilovaný?
Jasně, bez toho by přece život byl strašně prázdný!

Co by sis přál?
Aby se Češi vzpamatovali a zbavili se zlodějů a prospěchářů v politice a vůbec všude a začali hledat nové vzory hodné následování, né ty neumětely z bulváru.

Co jsi kdy provedl nejhoršího?
Spal jsem s dcerou jednoho generálního ředitele, který mě najal, abych ji učil na klavír, a nikoliv na klavíru.

Kdy sis naposledy řekl: „To jsem ale vůl…“?
Když jsem znechucenej českou politikou nešel volit a hned se tu roztahujou komouši! Asi to bude i moje vina, ale většina těch lidí je opravdu nevolitelná. Jdou si do politiky jen pro prachy.

Co tě naposledy pořádně rozesmálo?
Když můj skoro tříletej syn řekl řemeslníkům se zdviženým prstíčkem: „Musíte to opravit, přesně tak, pánové!“

Jak jdou utratit peníze nejhůř?
Splácením úroků na hypotéce, placením nehorázných účtů O2, svěřit státní prachy Sobotkovi, koupit Pandury.

Kdyby ses mohl vydat strojem času do libovolného minulého či budoucího období, kam a za jakou událostí by ses chtěl podívat?
Těch míst a časů by bylo jistě víc, ale určitě bych chtěl slyšet hrát Bacha na varhany, když dělal konkurs do Kothenu, tam hrál Fantazii a fugu G moll a ten druhej varhaník ho prej uslyšel a utekl!

Máš nějaký zážitek rozšířeného vědomí?
To je fantastický, to mám často, když komponuju nebo když mě něco inspiruje, kolikrát je těžký to najednou pojmout. Ale včera jsem zažil zúžený vědomí, když jsem šel něco vyřizovat na úřad, kde většinou sedí lidi, co vůbec nic nevědí, akorát choděj za nejstarší úřednicí, která jediná vydržela všecky čistky a jediná ví, co se má dělat. Návrat do pravěku.

Dokážeš zabít nějaké zvíře?
Jsem predátor a zavilý nepřítel blanokřídlého hmyzu, virtuóz plácačky na mouchy, i dvě jednou ranou. Jinak mám zvířata celkem rád. Někdy i na talíři… létajícím…

Co děláš pro svoje duševní zdraví?
Nechodim na diskošku, nejezdim v ranních zácpách a nekupuju Blesk. Nekoukám na záznamy ze Sněmovny, posledně jsem vyhodil televizi z okna třetího patra na silnici. Relaxuju v přírodě, jezdím s holkama na výlety k moři i po česku.

Co je podle tebe smyslem života?
Pro mě – hudba, láska, moje rodina, moje děti, šíření a sdílení pocitů (zejména radosti), inspirování ostatních k realizaci vlastních snů.

Co si myslíš, že by se mělo legalizovat především?
Přísun pravdivých a důležitých informací – a nikoliv propagandisticko- reklamních žvástů (např. Alkoholovo-tabákové lobby), skutečná spravedlnost a opravdová kompetentnost

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!