Aktuální článek
Vaporizers Battle No. 1: Hlasujte! – Ukončeno

Vaporizers Battle No. 1: Hlasujte! – Ukončeno

  • Velevážení fanoušci zdravého inhalování! Vítejte v ringu vaporizérů. Někteří z vás možná podlehli kouzlu nástroje jménem vaporizér. Možná dokonce uvažujete o jeho koupi. Nabídka těchto mašinek na trhu je čím dál pestřejší a na scénu neustále přicházejí nové a nové typy. Všichni výrobci sledují stejný cíl – vymyslet co nejefektivnější přístroj k inhalaci.
  • Otázkou však zůstává, zda se jim to skutečně daří. Proto jsme několik významných zástupců vaporizérů podrobili sérií náročných testů. Jejich výsledky budete mít jedinečnou příležitost sledovat v našem novém seriálu Vaporizers Battle a navíc společně s námi rozhodnete o vítězi. Hlasovat v tomto duelu můžete na konci článku.

V ringu proti sobě dnes nastoupí šampióni v muší váhové kategorii Atmos RAW a Magic-Flight Launch Box.

Magic Flight LBMAGIC-FLIGHT LAUNCH BOX

Dřevěný borec Magic-Flight Launch Box pochází z americké stáje v kalifornském San Diegu a letos oslavil už jedenácté narozeniny. Na svoji váhu velmi dobře kope a občas uštědří i nečekaný knokaut. Za svou hvězdnou kariéru posbíral nejedno vítězství a je hrdým nositelem puncu originality. Stoprocentní bojovník made in U.S.A.

plusvýpar i byliny jsou v průběhu vaporizace pěkně na očích
pluspříjemná chuť díky dřevěnému „tělu“
plusdoživotní záruka
minusmalá výdrž baterií

Tip: při zakoupení Power adaptéru získáte perfektní vapík s možností regulace teploty.

Pozor! Na trhu se objevují kopie, které vypadají obdobně, ale zdaleka nedosahují žádoucího efektu. Originál se vyznačuje tvrdým dřevem a kvalitním ručním zpracováním, vždy má jedinečné číslo vypálené na zadní straně společně s heslem MFLB, perfektně přiléhající sklíčko k dřevěnému tělu a velmi jemné, rovnoměrně vypnuté sítko.

Spojením dřeva a skla vznikl průhledný a hravý vaporizér. Jeho nejsilnější předností je vzrušující vliv na chuťové buňky.

Proč vaporizovat, fakta a doporučení: Nehulte, vaporizujte! Pozor, hrozí okamžitý přechod na vapíka!

atmos rawATMOS RAW

Mladičkému kovovému borci Atmos Raw je teprve jeden rok a byl zrozen v divoké hurikánové oblasti americké Floridy. Je reprezentantem mladé a dravé generace a svým neortodoxním stylem je hrozbou pro každou konkurenci. Nemilosrdný a chladnokrevný bojovník s téměř nevyčerpatelným zdrojem energie, který znenadání překvapí jako blesk z čistého nebe. 

plusdesign v podobě e-cigarety je maximálně diskrétní
plusvýborná baterie, která má nejdelší výdrž na současném trhu vaporizérů
plusmožnost nabíjení z elektrické sítě i přes usb (adaptér je v balení)
minuspři čištění lze snadno ztratit skleněné sítko, které je pro vaporizaci nezbytné

Tip: chcete-li snížit riziko spálení bylinek, přikupte si skleněná sítka raději dvě a nezapomeňte demontovat přítlačnou pružinku!

Atmos RAW je odolný, nebezpečně sexy a zároveň maximálně diskrétní vaporizér.

SROVNÁNÍ PARAMETRŮ

vaporizers battle

Hlasování v prvním kole bylo ukončeno!

VÝSLEDKY

Ve druhém kole souboje jsme porovnávali šampiony o třídu vyšší váhové kategorie, Iolite a I-Dragon. Jak souboj dopadl se dozvíte zde.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!