Aktuální článek
Akce 100 kytek aneb Pěstujte konopí beze strachu

Akce 100 kytek aneb Pěstujte konopí beze strachu

  • Tradiční akci odstartovalo o. s. Konopa. Letos již po čtrnácté.

Leták se semeny technického konopí si mohou zájemci o legální pěstování této užitečné rostliny objednávat až do 30. května 2013, kdy akce končí. Leták 100 kytek obsahuje kromě semínek osiva francouzské rané odrůdy USO 31 také podrobný návod, jak konopí pěstovat a na zahradě či v domácnosti zužitkovat.

Jak semínka získat? 

Zašlete příspěvek 50 Kč na bankovní účet o. s. Konopa: 2020295001/5500 s uvedením vašeho jména do zprávy pro příjemce a na email info@konopa.cz zašlete vaši celou poštovní adresu. Po obdržení platby obdržíte semínka i s letákem akce 100 Kytek.

Balíček také můžete zakoupit na vybraných místech v Praze, Českých Budějovicích a Jihlavě

Členové Klubu Konopa mají leták se semínky zdarma. Jak se stát členem a další informace o akci najdete zde.

Přednáška Sej konopí

Zároveň bychom vás rádi pozvali na tématickou akci, kterou je přednáška Sej konopí. Přednáška se koná 18. dubna 2013 v 18:30.

Zájemci o pěstování konopí se na této přednášce dozvědí vše potřebné k zasetí konopí z úst odborníků. Předáme vám zkušenosti s výběrem a přípravou půdy, výsevem, sklizní a následným využitím konopí. Setkání bude doprovázet série fotografií a krátkých videí z Čech i zahraničí. O zkušenosti se přijde podělit pěstitel konopí z Rakovnicka Václav Lapka a autorka přednáškové cyklu o konopí Hana Gabrielová. Mimo jiné budete mít také možnost získat semínka konopí pro vlastní výsev. Více zde.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!