Aktuální článek
Tip na knihu: Kniha o marihuaně

Tip na knihu: Kniha o marihuaně

  • V eshopu edice Legalizace pro vás máme samé exkluzivní kousky do vaší knihovničky.

Kniha o marihuaně od Libora Dupala je jednou z nejžádanějších. Shrnuje poznatky o konopí, historii jeho pěstování, používání a sklizni. Vysvětluje chemické složení drogy a její působení. V našem eshopu máme třetí, rozšířené vydání. Doslovem knihu obohatil odborník na slovo vzatý doktor Ivan Douda z nadace Drop In.

Kniha je přehledně rozdělena do tří částí.

V první části se čtenář seznámí se základními údaji jako je taxonomie, kudy vedly kroky cannabis v dějinách a především se obšírně věnuje účinným složkám cannabinoidům – jak se tvoří a jak působí na organismus, včetně zajímavé podkapitoly nazvané Potence a její úbytek.

V druhé části se věnuje pěstování marihuany. Detailně pojednává o problémech jako je např. hnědnutí špiček listů, pomalý růst, žloutnutí, kroucení, povlak na listech a mnoha dalším potížím, s nimiž se každý pěstitel běžně setkává.

V třetí části je rozpracovaná problematika sklizně a následného zpracování včetně takových zajímavostí, jako je pěstování podle měsíce apod. Čtenář se také např. dozví jak správně skladovat, připravovat reefers, extrahovat hašišový olej či co dělat po sklizni a mnohé další.

Kniha o marihuaně je velkolepým průvodcem světem marihuany, který nesmí chybět v žádné knihovničce.

Koupit ji můžete v eshopu edice Legalizace za 198 Kč.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!