Aktuální článek
Sleva 10% na knihy z edice Legalizace!

Sleva 10% na knihy z edice Legalizace!

  • K létu patří prázdniny, dovolená, slunce.. a dobré čtení. V e-shopu magazínu Legalizace najdete spoustu knih, které vám budou příjemným a inspirativním společníkem.

A k tomu dobrá zpráva: fanoušci facebooku magazínu Legalizace mají 10% slevu na veškerý sortiment z eshopu edice Legalizace. Akce platí do 30.6. 2013, víc informací a slevový kód hledejte na Facebooku!

Tři prázdninové tipy magazínu Legalizace:

Cesta s Ayahuaskou

Ivan Velíšek, člověk s otevřeným srdcem, opustil před čtyřiceti lety Československo a toulal se v lesích Kanady, v povodí Amazonky, na svazích Kordiller, ve výšinách Himálají, v hlubinách lidských srdcí. V Jižní Americe jeho unavenou duši dávali do pořádku curaderos ayahuaskou, legendární šamanskou drogou, která potlačuje ego, ukazuje cestu, jak lépe a harmonicky žít, pohodově s ostatními a bez konfliktů se světem. 


My děti ze stanice Zoo
my děti ze stanice zoo

Kultovní kniha. Dnes již dospělá Christiane F. se ve třinácti letech setkala na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne si spolu se svými přáteli-narkomany vydělávala na stanici ZOO peníze na drogu prostitucí. Její matka skoro dva roky netušila nic o dvojím životě své dcery. Odzborující zpověď, která se stala světovým bestsellerem. 

 
cannabis tripsCannabis trips

Alternativní cestovní průvodce na některá z nejzhulenějších míst na planetě. Výlety do 25 destinací, včetne festivalů a měst, zahulíme travkou plněný doutník v Barceloně, podělíme se o čilam ve Váránasí a smotneme jointa na plážích v Koh Tao, atd. Poslední kapitola pokrývá pět z nejúžasnějších, ale také nejnebezpečnejších míst na světě, kde naleznete konopí i mnoho dalšího. 

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!