Aktuální článek
Fruit of the room

Fruit of the room

  • V naší nové rubrice Konopná stezka si budeme pravidelně představovat growshopy, headshopy a obchody s konopným zbožím, o kterých byste měli vědět. Tentokrát nás cesta zavedla do útulné prodejny Fruit of the room v ulici Jaromírova 18 na Praze 2. Krámek vlastní tři sympatičtí borci, kteří dobře vědí, co mohou pro naše growery udělat. A že jsou experti na slovo vzatí, se můžete přesvědčit na následujících řádcích.

Fruit of the room  nabízí veškerý sortiment pro začátečníky i profesionály. Mají všechno, co si jen  dovedete představit. Prodávají kvalitní výrobky a letitou zkušeností prověřené pěstitelské vybavení. A když vám řeknou, že to funguje, tak jim můžete věřit. „Pro nás je nejdůležitější spokojený zákazník. Snažíme se lidem vyjít maximálně vstříc a hlavně jim kvalitně poradit. I proto se k nám zákazníci rádi vrací. Jsme tady neustále tři, takže odborníků pro individuální konzultace máme dost,“ říká Martin, profesí zahradník.

„Nejsme toho názoru, že vše drahé je vždy dobré, ale občas je to pravidlo, na které si člověk musí zvyknout. Prodáváme kvalitní věci, které spolehlivě fungují a hlavně vydrží. Taky samozřejmě záleží na tom, jak se grower o své věci stará. Ale co je podstatné, našim zákazníkům se věnujeme opravdu dobře.“ dodává Martin.

Když jsme procházeli obchodem a prohlíželi si jednotlivé produkty, našli jsme snad všechno, co pořádný grower nemůže postrádat. Lampy (Gib lighting, Philips, Sylvania a další), homeboxy, květináče, drtičky, bongy, vaporizéry a hlavně fantastický výběr substrátů. „Tuhle unikátní nabídku třinácti substrátů jen tak nikde neuvidíte. Tak široký výběr nemají krámy ani v Holandsku.“, smějí se borci.

„Prodáváme mimojiné substráty společnosti Canna, od které máme Canna Profi, Canna Plus a také Canna Cocos. Od Plagronu klasiku Light mix, Cocos, Royal mix (nejvíce předhnojený), Grow mix a Bat mix. Pak tu máme kvalitní značku Atami a od ní Light mix, Grow mix, Cocos a spoustu a spoustu jiných značek,“ vyjmenovává Martin.

V sortimentu Fruit of the room byste rozhodně neměli přehlédnout ani nabídku kvalitních semínek osvědčených modelů. „Bereme jen od těch nejlepších semenných bank jako jsou Green House Seeds, Dutch Passion, Ceres Seeds nebo Serious Seeds. Máme samozřejmě semínka také od Paradise Seeds, Royal Queen Seeds a Seedism.“

Tak neváhejte a zastavte se. Tihle pánové vám poradí jak si vypěstovat a kvalitně se postarat o vaše miláčky.

„Fruit of the room vám v novém roce přeje vše nejlepší! S námi plody svého úsilí zaručeně sklidíte.“ dodávají borci na závěr.

Fruit of the room

Jaromírova 18, Praha 2

FRUITOF@seznam.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!