Aktuální článek
Kanadský Stickybuds rozjede tento pátek klubovnu 2.patro

Kanadský Stickybuds rozjede tento pátek klubovnu 2.patro

  • Nenechte si ujít!

Fenomenální – to je to pravé slovo, které popisuje práci kanadského DJe a producenta Tylera Martense, vystupujícího pod nickem Stickybuds. Jeho úžasné schopnosti mu přinesly nejen rezidenturu v rámci jednoho z největších kanadských festivalů Shambhala Forest (2005 – 2012), ale i další vystoupení v rámci podobných světově proslulých akcí – např. Glastonbury (UK), Splore Festival (New Zealand), Burning Man (USA) ale také několik vystoupení v legendárním klubu Space na Ibize a řadě dalších populárních míst.

stickybudsJak napovídá jeho nick – Stickybuds je velkým podporovatelem konopné kultury, která má v Kanadě – stejně jako u nás – hluboké kořeny. Dost možná právě díky této voňavé rostlince je jeho hudební projev tak jedinečný, o čemž se ostatně budeme moct přesvědčit už tento pátek během jeho vystoupení.

Jeho DJ sety jsou naplněny styly jako funk, reggae, hip hop a breakbeat, podanými s obrovskou šikovností tak, že žádné publikum neodolá.

V ČR se Stickybuds objeví vůbec poprvé v rámci svého letošního evropského turné a my jsme moc rádi, že to bude právě v klubovně 2.patro. Spolu s ním vystoupí DJs Orion (PSH) a Double J. Nepropásněte – bude to velká paráda.

DJs: STICKYBUDS (Canada), Orion, Double J

pá/fri 28.6.2013, start: 22.00

Klubovna 2.patro, Dlouhá 37, Praha 1 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!