Aktuální článek
Tip na knihu: Moudrost hub – šamanský rozvoj duchovního vědomí

Tip na knihu: Moudrost hub – šamanský rozvoj duchovního vědomí

  • Kniha jednoduše a srozumitelně vysvětluje základní principy tohoto potenciálně obtížného procesu – neboť teprve tehdy, když porozumíme sobě samým, můžeme pochopit vesmír, ve kterém se nalézáme.

Psilocybinové houby jsou v domorodých kulturách považovány za posvátné a mocné pomocníky, kteří své uživatele, hledače, učí základní znalosti a přivádějí je ke stavům božského vědomí.

Ačkoli je může užívat každý, opravdový rozvoj duchovního vědomí prostřednictvím konzumace houbiček obvykle také vyžaduje jisté úsilí, ve kterém hraje významnou roli odpovídající duchovní naladění, upřímný přístup a správné praktiky. Právě to nám pomáhá, abychom se ve světech, které tento entheogen duchovním hledačům zpřístupňuje, uměli zorientovat.

Houby otevírají duchovnímu hledači proces zkoumání vlastní mysli a povahy reality. Říkají, co to pravé „já“ je a kde se nalézá. Pokud k houbám přistupujeme jako k učitelům, zážitek s nimi se nese ve znamení intenzivní práce. Opravdové porozumění svému „já“ se pak může stát hlubokou osobní proměnou. 

Autorem této knihy je originální vizuální umělec, hudebník a jak o sobě říká “energetický průvodce” Martin W. Ball.  

Knihu Moudrost hub a desítky dalších zajímavých titulů si můžete objednat v eshopu edice Legalizace.

  

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!