Aktuální článek
Ideální prostor pro vaše pěstování

Ideální prostor pro vaše pěstování

  • Jaký je jeden z nejčastějších problémů při pěstování? Najít vhodný prostor. Hobby stavebnice od firmy Passage 1934 přináší řešení. Balkóny, obýváky, ale i venkovní prostory jako skleníky, terária či zahrady už nemusejí zet prázdnotou. Se samonosnou, termo-izolační a variabilní stavebnicí využijete každé místečko.

Výhody modulů

Stavebnice má vlastní dno a lze ji využít jak pro pěstování rostlin, tak pro zvířata. Hodí se ven i dovnitř a s pěstováním můžete začít kdykoliv. Stavebnice vytváří jedinečné mikroklimatické, transparentní a termo-izolační prostředí, zabraňuje úniku vody a zvyšuje relativní vlhkost. Chrání před teplotními výkyvy a snižuje tepelné ztráty (při vnitřním pěstování až 70% úspora nákladů za elektrickou energii). Má vynikající prostupnost a rozptyl světla, konstrukce je jednoduchá, lehká a přenosná.

Jak to funguje?

Takový jednoduchý Merkur pro dospělé. Nic složitého, manipulaci s Hobby stavebnicí zvládne každý. Stavebnice se skládá z několika základních dílů s okrajovými lemy, které se přikládají k sobě a vzniknou tak prostorová žebra jako základ nosné konstrukce. Sestavy jsou velmi variabilní a můžete si složit prakticky jakýkoli tvar podle vaší potřeby. Ohybem nebo proříznutím materiálu lze vytvořit různé otvory jako dvířka, průduchy, větrací okénka, apod. Variabilita a užití je skutečně široké.

O firmě

Firma Passage 1934 se specializuje na zpracování a výrobu plastů, zejména z PP-dutinkových desek. Kromě Hobby stavebnice nabízí prosvětlovací a zateplovací tepelně-izolační desky, desky na reklamu, V- panely apod. Více o Hobby stavebnici stejně jako o celé nabídce firmy Passage 1934 se můžete dočíst zde.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!