Aktuální článek
Festival Mighty Sounds odstartuje už v pátek, hned první den zahrají The Subways

Festival Mighty Sounds odstartuje už v pátek, hned první den zahrají The Subways

  • Devátý ročník žánrového festivalu Mighty Sounds otevře své brány už tento pátek, 19. července. Areál, na kterém se vystřídá přes 130 kapel převážně ze zahraničí, se nachází opět na letišti Čápův dvůr v Táboře. Návštěvníci mohou na akci přijíždět už ve čtvrtek, bude je čekat večírek pro nedočkavé s DJskými sety. V pátek pak startuje všech osm pódií, z toho čtyři pro živá vystoupení, a hned první den akce se představí britští The Subways.


Festival přivítá všechny fanoušky kvalitní žánrové muziky, zejména punku, punkrocku, ska, reggae, hadrcoru, rockabilly, rock
’n’rollu a dalších stylů z domova i ze zahraničí. Právě zahraničních návštěvníků každoročně přibývá. Letos se všichni mohou těšit na Suicidal Tendencies, The Subways, Ky-Mani Marleyho, Anti-Flag, Bad Manners, Skindred nebo na české formace Sto zvířat, Prago Union a Fast Food Orchestra a mnoho dalších. Přes 130 kapel je doplněno o výběr toho nejlepšího z alternativního divadla, DJs a o celou řadu sportovních a dalších aktivit v bohatém doprovodném programu.

Další informace najdete na oficiálních stránkách festivalu mightysounds.cz

pKromě toho organizátoři chystají vylepšení ve stanovém městečku, pivo se bude nově pít z vratných kelímků a díky projektu na webu HitHit.cz byly vybrány finance na ekologické a kvalitnější nádobí, ze kterého se bude na festivalu jíst. Opět se také bude třídit odpad, tentokrát ještě důkladněji. Díky prodloužení dálnice D3 by také při příjezdu a odjezdu návštěvníků měly být dopravní komplikace menší než v předchozích letech. Vše nasvědčuje tomu, že tento víkend se v Táboře chystá žánrová akce léta. Více informací o ceně vstupenek, o programu a dalším lze nalézt na stránkách festivalu mightysounds.cz. 

*MIGHTY SOUNDS vol. 9*

SUICIDAL TENDENCIES
THE SUBWAYS
KY-MANI MARLEY
ANTI-FLAG
COMEBACK KID*MAD SIN
SKINDRED
MACKA B
YOUR DEMISE
BAD MANNERS
U.K.SUBS
a mnoho dalších…

Oficiální pivo festivalu je Budweiser Budvar!

19. – 21. července 2013

Tábor, letiště Čápův dvůr
 


m 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!