Aktuální článek
Letní festivaly volají No 5.: třídenní hip hopová party Hip Hop Kemp

Letní festivaly volají No 5.: třídenní hip hopová party Hip Hop Kemp

  • Už podvanácté vypukne v druhé půlce srpna třídenní party, která do Festivalparku u Hradce Králové přitáhne davy hip hopových maniaků nejen z Česka.

Kdy: 22. – 24. srpna
Kde: Festivalpark, Hradec Králové

Festival už tradičně nabídne kromě nabitého line-upu i bohatý doprovodný program. Někoho na Hip Hop Kemp nalákají jména jako Odissee & Apollo Brown, Baauer, Shystie nebo Kendrick Lamar, někdo jiný zase slyší na domácí matadory, Prago Union, Moja Reč anebo Vladimira 518.

Podle CNN patří  Hip Hop Kemp mezi padesátku nejlepších festivalů na světě.

Pro ty, kterým tahle hip hopová nálož nestačí, si pak organizátoři připravili spoustu atrakcí, které návštěvníkům festivalu pomůžou zabít čas mezi koncerty nebo třeba vystřízlivět po paření dlouho do noci. Chcete vybít přebytečnou energii? Zajděte si vyzkoušet paintball nebo zorbing do adrenalinové zóny. A to není zdaleka všechno, co Hip Hop Kemp svým návštěvníků nabídne. Bag jump, motokáry, indonéské masáže, boxovací automaty, aerotrim navozující pocity stavu beztíže. 

Více o Hip Hop Kempu na jeho oficiálních stránkách.

Ještě vás překvapuje, že podle CNN je Hip Hop Kemp mezi padesáti nejlepšími festivaly na světě? Kdo byl aspoň na jednom z jedenácti předchozích Kempů, ví, že se nevyplatí nechat si Hip Hop kemp ujít. A pokud se vám zdá, že v line-upu chybí velká jména, jakými vloni byli třeba Dilated People, nebo Mos Def, měli byste ještě chvíli vydržet, protože organizátoři stále mají největší eso v rukávu. A můžete si být jistí, že celý organizační tým v čele s Aff rem si dává zatraceně záležet, aby Hip Hop Kemp byl zas o něco lepší, než ten loňský. Přijeďte se 22. – 24. srpna přesvědčit, jak se jim to podařilo, nebudete zklamaní.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!