Aktuální článek
Rakouský konopný veletrh CULTIVA 2013 v řijnu otevře své brány

Rakouský konopný veletrh CULTIVA 2013 v řijnu otevře své brány

  • Ve dnech 18.–20. října otevře rakouský konopný veletrh CULTIVA znovu své brány. Přes 100 vystavovatelů zde představí nejnovější trendy na trhu konopí. Stejně jako v předchozích letech přispěje ke správné atmosféře prostor botanické zahrady v originální, 42 metrů vysoké skleněné pyramidě o rozloze 8 000 m2 nedaleko Vídně.

Kromě veletrhu se bude opět konat také Kongres o konopí za účasti zahraničních odborníků. Přednášky se budou týkat celé řady témat, mezi jinými konopí v medicíně, konopí jako suroviny, konopí jako potraviny nebo konopí a legislativy. Špičkoví kuchaři vám během Cultiva Kochshow předvedou, že konopí nemusí být jen cenným zdrojem potravy, ale také delikatesou.

Chybět nebudou ani DJové, kteří celý veletrh doprovodí našláplou muzikou. U ohně na zahradě budou moci návštěvníci v uvolněné atmosféře po večerech ventilovat své dojmy a Cultiva 2013 se tak opět stane pastvou pro všechny smysly.

Novinku letošního ročníku je, že každý návštěvník obdrží ke vstupence zdarma knížku s poukazy na zvláštní akce organizované vystavovateli během veletrhu. 

Mottem letošního veletrhu je „Spojení s Balkánem“. Vstupem Chorvatska do EU se pro volný pohyb zboží otevírá nový a zajímavý trh, takže Cultiva letos speciálně pozvala všechny chorvatské growshopy, aby se rovněž představily na veletrhu. Přes den budou probíhat přednášky o Chorvatsku a jeho kultuře a po večerech se bude pařit. K tomu budou v zahradě sloužit dva festivalové stany, které nabídnou návštěvníkům ochutnávku z balkánské kuchyně a hudby. Koncerty se budou konat ve stanu za každého počasí. Oslavovat s námi budou kromě četných DJů také BALKAN TANGO VIBES a jako zlatý hřeb DELADAP (se vstupenkou na veletrh vstup volný).

Novinku letošního ročníku je, že každý návštěvník obdrží ke vstupence zdarma knížku s poukazy na zvláštní akce organizované vystavovateli během veletrhu. Objednejte si vstupenku ještě dnes na www.cultiva.at a poukazy si vyzvedněte na pokladně!

Těšíme se na brzkou shledanou na Cultivě ve Vídni!

Eventpyramide Vösendorf
Parkallee 2
2334 Vösendorf

18. 10. 2013 11:00 – 19:00
19. 10. 2013 11:00 – 20:00
20. 10. 2013 11:00 – 18:00

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!