Aktuální článek
5. ročník čajového festivalu Čajomír fest 2013 se blíží!

5. ročník čajového festivalu Čajomír fest 2013 se blíží!

  • Setkání všech milovníků čaje se koná v sobotu 24. 8. 2013 v prostorech Starého purkrabství na Vyšehradě. Pro všechny, kteří mají rádi čaj: hostitele, hosty, čajovny, nadšené amatéry, vyznavače dobrého jídla, pití a netradičních zážitků. Těm všem se na konci léta otevřou brány Starého purkrabství bájného Vyšehradu..

Od svítání do soumraku / Přímá linka Vyšehrad – Korea

Od svítání do soumraku budeme oslavovat čaj a kulturu s ním spjatou. Nemusíte být zenový mistr, aby vám s čajem bylo hezky na duši. Jako každý rok, i letos představíme čajovou kulturu z celého světa. Hostitelem se může stát čajovna, stejně jako nadšený jednotlivec s konvičkou svého oblíbeného čaje a chutí se podělit a znát názor ostatních. Letošní ročník přináší unikátní možnost soutěžit o exkluzivní cenu. Svého výherce vynese do nebes!

Čajové obřady si můžete vychutnat v režii těch nejlepších mistrů, kteří je budou rozehrávat přímo před vašima očima. Pouze pro tyto účely postavíme obřadní stage! Potkáte zde ale i perfektní vegetariánský catering, soutěžit či jen ochutnat můžete lahodné ledové čaje v klání Ice Tea Cup. Svůj oblíbený pokrm s příchutí čaje můžou ti soutěživí z vás přihlásit do grandiózní Gastropárty, nebo se staňte jen jejich laskavým kritikem.

Vař čaj a leť s Čajomírem do Koreje!

Letošní 5. ročník si zaslouží víc! Nejenže budeme od svítání do soumraku oslavovat čaj a kulturu s ním spjatou. Ale také budeme soutěžit o nejlepšího čajmana, bezplatné roční studium v Čajové škole či o nejlepší přípravu ledového čaje. Jako každoročně si užijete spoustu čajové pohody.
Registruj se do soutěže ČAJMAN 2013 zde

Festival bez odpadků

Každý rok se snažíme být ještě lepší než ten předchozí. V letošním roce bychom chtěli omezit množství odpadků, které jsou Achilovou patou každé události, kde se sejde velké množství lidí. Plastové nádobí například nahradí porcelánové misky a talíře, aby vám ještě více chutnalo!

Po setmění vás všechny srdečně zveme na vltavskou náplavku, kde v oblíbeném Bajkazylu zakončíme čajokrásný den. Těšit se můžete na protančenou noc!

Další informace najdete na webových stránkách www.cajomirfest.cz
Aktuální dění můžete sledovat také na Facebooku.
Pozvěte na událost i své přátele!

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!